. Здолбунівський район серед лідерів області по темпам росту економічних показників | Здолбунів City

Здолбунівський район серед лідерів області по темпам росту економічних показників

результати Здолбунівської РДАНа колегії обласної державної адміністрації обговорили, як районні органи виконавчої влади справляються із покращенням економічних показників. В ОДА аналізують роботу районів за 14-ма показниками. Як підсумували, цього місяця найкращі показники мають Корецький, Острозький та Здолбунівський райони. Найгірші — Рокитнівський, Володимирецький райони та Рівне. В обласному центрі, зокрема, одні з найгірших показників щодо наповнення бюджетів.

У цьому році Рівненщина отримала спад виробництва на понад 4%. Найбільший спад — у машинобудівній та хімічній галузях.

Повідомляє РВ

Здолбунівський район продемонстрував просто таки небачений стрибок з 13 на 3 місце і за темпами цього росту у липні випередив усі райони і міста обласного значення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама