Здолбунівський район піднявся у обласному рейтингу на 5 позицій

Та швидше всього таким рейтингам вже мало хто довіряє. Судіть самі, райони “скачуть” по ньому з нижньої частини рейтингу до вищої за 1 місяць, а пасе задніх такі фінансові “махіни” як м.Рівне і м.Вараш. Та ще й після заяв перших осіб області додати до рейтингу позицію “створені ОТГ”, коли це не є функцією РДА, стає зрозуміло що це така ж статистична довідка для преси і формальна підстава “помахати пальчиком” як і більшість роботи в якій адміністрації НЕ мають реального(в т.ч законодавчого) впливу на те що робить в районі, особливо в частині втручання в діяльність самоврядних громад.

Повна децентралізація, обіцяні префекти, зрозумілі механізми життя в ОТГ поки лише частково зреалізовані, але бажання і далі “тримати руку на пульсі” виконавчій гілці влади залишається.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети