Здолбунівський письменник завітав до “Романтика”

романтикПісля дворічної перерви в Здолбунові відновився дитячий табір «Романтик». Табір існує вже 16років, та останні два роки у нього була перерва. Діти надзвичайно раді, що знову зможуть весело, з користю та недалеко від дому проводити час із друзями.

Табір знаходить у приміщенні дитячої бібліотеки, у Центрі громадської активності молоді Здолбунова. Там дітки грають в різноманітні ігри: рухливі для фізичного розвитку та інтелектуальні, щоб мозок не сумував на літніх канікулах. Також вчаться втілювати свої задумки у предметах, зроблених власноруч. Це і листівки, і вази, і аплікації, і ще дуже-дуже багато цікавих речей, зроблених у різних техніках рукоділля. Та не тільки у Центрі діти проводять свій час. На 18 серпня у них запланований одноденний похід, де вони здобуватимуть початкові навики бойскаутів.

романтик
романтикБагато з діток є особливими. Наприклад, Катруся відвідує табір вже 6 років. Вона не сприймає світ візуально, проте дуже любить співати, робити гарні речі своїми руками. Хоч вона їх не бачить, та відчуває їх красу серцем. А з яким захопленням дівчинка розказувала що таке «декупаж» та як правильно робити речі у цій техніці. До табору вона приходить зі своєю подругою, яка підтримує Катрусю, коли їй потрібна допомога. Також «Романтик» прихистив діток з родин переселенців. Вони з радістю займаються у таборі та знайомляться з новими друзями.

«Романтик» допомагає своїм маленьким відвідувачам адаптуватись у світі. Одним з таких етапів адаптації є читання книг. В понеділок, 17 серпня до дітей завітав Сергій Гридін – здолбунівський письменник. Він автор багатьох книг для дітей та підлітків. Читаючи книги, у головних героях діти впізнають себе – таких з бурхливою фантазією, які люблять пригоди, багато часу проводять за комп’ютером, у яких бувають проблеми у спілкуванні з ровесниками чи дорослими. І кожен герой книжки допомагає своєму читачеві розібратись зі складними життєвими ситуаціями, або просто підняти настрій і відволіктись від неприємних думок. Головним натхненником для письменника був його син – Сашко. Він ріс і разом з ним «росла» творчість Сергія Гридіна – остання його книга «Не такий» буде цікавою для підлітків, які виділяються певними особливостями, що заважають їм у спілкуванні з однолітками.
романтик
Та останнім часом письменник не пише. Зараз він знаходиться у зоні АТО, де думки заполонила абсолютно інша тема. Та про війну він не бажає писати – це ще занадто свіжа рана. Отримавши відпустку на два тижні, Сергій Гридін відразу прийшов у табір до дітей. Варто подякувати Тетяні Павловій, директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка організувала зустріч дітей зі здолбунівським письменником.

«Романтик» – особливий. Тут спокійно і атмосферно, як і у книгах Гридіна. З дитячим шумом поринаєш у дитинство, таке невимушене та безтурботне. Це прекрасно, що здолбунівські дітлахи можуть проводити тут свій час.
романтик

романтик

романтик

романтикВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети