Здолбунівський “Правий сектор” розвішує ярликі дураків і хрунів

med_caricatura01У суботу, 23 серпня ц. р., керівництво Здолбунівщини та небайдужа громадськість нашого краю зібралися поблизу будинку побуту, де в урочистій обстановці відбулося підняття Державного Прапора України. У словах виступаючих наголошувалося на значенні  українського символа, під яким наші славні предки віками виборювали державність, проливаючи свою кров. Саме під цим стягом сьогодні гинуть кращі сини України, боронячи державу від російського окупанта. Тому не дивно, а цілком логічно, що в цьому році підняти головний прапор Здолбунівщини було доручено герою АТО, здовбичанину Олександру Новікову, який з березня перебував на сході, був поранений у бою під Лисичанськом, а зараз у відпустці. Без сумніву, цей хлопець знає ціну нашої державності. Без сумніву, він, як і тисячі його побратимів – ГЕРОЙ, якого громада, що зібралася на День Прапора поблизу будинку побуту, вітала оплесками.

В цей час в іншій частині нашого міста,  на території старого цементного заводу зібралося декілька представників здолбунівського “Правого сектора”, щоб здійснити хороший, як на нашу думку, захід: підняти національний прапор на найвищу висоту – 45-метрову водонапірну башту.

 ПС Здолбунів

Фото zdolbunivsector.org

 Здавалося б, потрібний та актуальний захід, мета якого зробити так, щоб жовто-синій стяг майорів якомога вище. Але неймовірне обурення в активістів Здолбунівської сотні самооборони викликали епітети та висловлювання, якими “правосектористи” супроводжували цю акцію.висловлювання ПС Здолбунів

На сайті Здолбунівського ПС говориться: “Звичайно, скептики та самооборонні хруні скажуть: «ну, не могли «як люди» прийти зі всіма до будинку побуту, постояти для масовки»! Воно звичайно, постояти також треба. Але потрібно ж щось робити і самим…”.

хруні

 А згодом, 27 серпня цього року, тобто через 4 дні після святкування Дня Прапора, на ютубі з’явилося відео акції “Правого сектора”, де, ймовірно, координатор цієї організації на Здолбунівщині Олег Тищенко цинічно заявляє: “Піднять прапор в центрі на флагштоці може і дурак. Ви спробуйте піднять прапор на водонапорну вежу!”

 Ми розуміємо, коли критикують владу: її є за що критикувати. Ми не ображаємося за негарні висловлювання про нашу організацію, бо “собаки гавкають, а караван іде”. Але ми ніколи нікому не дозволимо обзивати дурнями тих, хто зараз боронить нашу державу. Особливо прикро, що такі ганебні слова про учасників АТО лунають з вуст того, хто ще нещодавно планував очолити у Здолбунові музей. Ми переконані, що депутати, які утримались та не голосували за Олега Тищенка, вкотре переконалися, що зробили правильно. Що після цих слів відчувають ті, хто підтримав п. Тищенка, вочевидь, питання риторичне…

 Ми вимагаємо в автора ганебних слів негайно вибачитися перед героєм АТО Олександром Новіковим.

Здолбунівська сотня самооборони

Від ЗС: Ми звернулись до Олега Тищенка, згаданого у матеріалі прокоментувати ситуацію:

Це все повна маячня. Перше – ми вішали прапор о 9-9.30 ранку і знати не могли про те що і хто буде робити біля будинку побуту у Здолбунові, тому ми робили свою справу і не знали, що славний боєць Сашко Новіков піднімає прапор. По-друге, саме Правий сектор провідував Сашка у госпіталі, адже добре його знаємо-він двоюрідний брат одного із наших побратимів. По – третє, до тих, кому немає чим зайнятись – ми не дамо спаплюжити ні імені Сашка, ні наш вчинок із підняттям на найвищу точку Здолбунова державного прапора. Займіться справою і не шукайте того чого немає у наших словах на відео.

Від ЗС: протистояння організацій та ініціативних груп здолбунівчан набирають обертів. Якщо взяти окрему ситуацію по підняттю прапора, то ту швидше мала місце певна алегорія, а не конкретика, але треба ж бути уважними. Відео розповсюджується 27 серпня, коли вже було відомо хто і що робив в цей день у Здолбунові з прапором, чи був сенс 19 секундне відео викладати і свідомо чи підсвідомо наразитись на певне збурення громадськості чи її частини. Але якщо все це помножити на висловлювання на кшалт “самооборонні хруні”, згадати псевдо-дезертирство членів самооборони, що розтиражовано на сайті, де активно перепощуються матеріали ПС, листівки на стовпах по тих же самооборонівцях, то стає зрозуміло чому така гостра реакція була  у авторів звернення, що опубліковано вище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети