. Здолбунівський музей отримав новенькі вітрини під експонати | Здолбунів City

Здолбунівський музей отримав новенькі вітрини під експонати

вітрини для музею (2)Ще не висохло чорнило під рішенням Уряду про передачу приміщення на вул.Фабричній у власність громади Здолбунівщини під потреби музею, як одразу туди завітали новенькі вітрини для трьох зал майбутніх експозицій. 14 комплектів вітрин з підсвіткою у трьох кольорових гамах на 60 тисяч гривень відтепер чекають на свої експонати.вітрини для музею (1)

Разом із директором музею Олегом Тищенком зустрічали обновку начальник відділу культури Елла Стеценко та заст.голови РДА Микола Орлов.вітрини в музей Здолбунова (1) вітрини в музей Здолбунова (2)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама