Здолбунівський музей: коли створять і хто очолить

komisia rayrada (28)

О.Мазепа презентує варіант створення музею у Здолбунові

Напередодні сесії Здолбунівської районної ради, яка має відбутися 23 жовтня, за своїм планом проходять і постійні депутатські комісії. Одна із них,  а саме з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури і спорту, засідала 9 жовтня. Початок репортажу Міс папараціоПогодження кандидатури головного лікаря, Погодження редактора комунальної газети.

Остання частина звичайного засідання звичайної депутатської комісії Здолбунівської районної ради.

Стала реальністю можливість відкриття, принаймні формально, музею в Здолбунові. І місце підходяще знайшлося  на перехресті вул.Короткої й Фабричної. Коштів у ремонт там вкладати треба багато, ще більше у нормальну, якісну експозицію, але ж починати з чогось треба.

От депутатам запропонували почати зі створення самого музею. Для членів комісії це питання виявилось нове й несподіване, якого у плані підготовки до сесії не було, про що заявив голова комісії пан Ворон.

Доповіла із цього питання керівник відділу культури й  туризму О.Мазепа. Яка приступила до зачитування чи то статуту, чи то положення про музей, і вже на першій же сторінці депутати зупинили її після слів «директора музею призначає голова Здолбунівської РДА». Логічне запитання з вуст депутатів:

–          Як може бути музей Здолбунівської районної ради, директора якого призначає голова РДА. А ми тоді тут при чому?

komisia rayrada (30)

Н.Путіліна: давайте доопрацюємо положення і зробимо все, як треба

–    Так прописано у положенні, це юристи готували, – відповіла п.Мазепа

Знову повернулися до положення призначення керівників закладів, про що ми вже писали у матеріалі про погодження кандидатури В.Сухляка й С.Кондрачука. Нагадаємо, що в.о головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк призначений розпорядженням голови Здолбунівської РДА В.Шулем одноосібно без погодження із депутатами, а до питання  погодження редактора газети С.Кондрачука Здолбунівська РДА на комісію навіть свого подання не зробила. Додаємо сюди опрацьований юристами знову ж таки РДА документ по музею і бачимо чітко механізми впливу районної адміністрації на кадрову політику перед виборами 2015 року.

Тепер можна торгуватись посадами, кандидатурами, якщо депутати будуть «ковтати» такі трактування адміністрації.

Тому до кандидатури керівника чи директора справа не дійшла, доручили опрацювати положення згідно рішень районної ради про призначення керівників комунальних установ.

Але на одній із попередніх депутатських комісій була озвучена кандидатура можливого директора музею із непоганою бюджетною зарплатою. Це депутат райради Олег Буздиган.

Знайомимось.
Буздиган Олег Миколайович, 25.07.1970 р.н., українець, народився в с.Волиця Польова, Теофіпольський район, Хмельницька обл.

Строкова служба в армії 1988 – 1990
Надстрокова служба в армії на посаді командира взводу,
Новоград-Волинська танкова дивізія Житомирської обл. 1990 – 1999

Освіта вища: Національний університет «Острозька академія»
Бакалавр історії 2001 – 2005
Магістр філософії 2006 – 2007

Досвід роботи:
2005 – 2006р. вчитель в загальноосвітній середній школі №1 м.Здолбунів та Гільчанській ЗОШ Здолбунівського району.

З 2006р. заступник директора обласного комунального підприємства «Рівневідеокіно»

З 2007р. директор обласного комунального підприємства «Рівневідеокіно»

2008 – 2009р. начальник цеху №1 ВАТ «ЗЗПТ» м.Здолбунів

2010 – 2013 – заступник директора по будівництву та розвитку ТОВ «Бімол»

komisia rayrada (21)

Олег Буздиган ліворуч

буздиган

Олег Буздиган другий ліворуч

Бачимо що досвід роботи у комунальному закладі у п.Олега є. Навіть якимось чином пов’язаний із мистецтвом проте не із музейною справою. Проте депутатів може цікавити і політична складова активного колеги, який очолював «Фронт змін» у районі, засвітився на фото в колі  «Українського вибору» але і активно спілкується із свободівцями.

Питання створення музею піднімав, приймав участь в дискусіях. Можливо буде у своїй само презентації п.Олег буде робити акцент на своїх менеджерських якостях, тому що є ще в районі М.Огородник, О.Тищенко які у краєзнавчій тематиці мабуть більше відомі здолбунівчанам. Ну що ж час покаже, не виключено, що навіть найближча сесія.

Намітилась тенденція працевлаштування депутатами депутатів на комунальні бюджетні місця?

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети