«Здолбунівський край цілющих джерел» отримав відзнаку у Всеукраїнському конкурсі

джерела здолбунівщиниЗа повідомленням Міністерства екології та природних ресурсів України та Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» визначено переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» у 2015 році.
Приємно відзначити, що серед великої кількості робіт відзнаки отримали учасники зі Здолбунівського району:
– в номінації «Представники місцевої державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства» відділ культури і туризму Здолбунівської районної адміністрації представивши Інформаційно-просвітницьку кампанію «Здолбунівський край цілющих джерел». Варто відзначити, що Здолбунівська РДА єдина в Україні, яка отримала подібну відзнаку.


– в номінації «Окремі групи громадян, громадяни (індивідуальні учасники)» Мохначук Анатолій Михайлович с. Здовбиця проект «Свято – Михайлівське джерело».

Метою конкурсу є залучення широких верств населення до практичних природоохоронних освячення джерела у Здовбиці (2)дій, спрямованих на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, їх раціональне використання та підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадських екологічних ініціатив. Даний конкурс включає в себе проведення комплексу робіт з відновлення та впорядкування водних об’єктів, очистку і догляд прибережних захисних смуг річок, створення та утримання об’єктів природно-заповідного фонду для збереження біорізноманіття на берегах річок.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети