Здолбунівський карикатурист Віктор Голуб отримав чергову перемогу на конкурсі

Асоціація карикатуристів, Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” оголошують переможців всеукраїнського конкурсу карикатур за темою “Право на вибір”

roboty peremogciv

 

Засідання журі Всеукраїнського конкурсу карикатур на тему “Право на вибір” відбулося 17 травня 2013 року в Києві, в приміщенні Національної спілки журналістів України. До журі конурсу увійшли: Марина Говорухіна (ПР-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини, м. Київ), Віра Черемних (головний редактор журналу “Журналіст України”, м. Київ), Олександр Харченко (керівник інтернет-проектів Національної спілки журналістів України, м. Київ), Світлана Тульчинська (директор рекламної агенції “АДВ-ДВА”, м. Київ), Альона Гетьманчук (директор громадської организації “Інститут світової політики”, м. Київ).

Журі розглянуло роботи 46 авторів, які надіслали 314 робот і визначило переможців.

Переможцями конкурсу стали:
1 премія: Вельможко Сергій, м. Запоріжжя.
2 премія: Голуб Віктор, м. Здолбунів.
3 премія: Рябоконь Сергій, м. Київ.

Заохочувальні призи присуджені: Адамович Володимир (м. Херсон), Житніков Олександр (м. Львів), Костенко Олександр (м. Дніпропетровськ), Лук’янченко Ігор (м. Київ), Маєвський Михайло (м. Кіровоград), Потопальський Андрій (м. Київ), Талалай Ігор (м. Чернівці), Чмирьов Валерій (м. Київ).
Спеціальна відзнака Національної спілки журналістів України”: Вознюк Василь (м. Житомир).
Спеціальна відзнака від Асоціації карикатуристів: Барабанщіков Олександр (м. Одеса).

За інформацією Асоціації карикатуристівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети