Здолбунівський футбол: Середюку – платні теренування, Довгальцю – стадіон і 30 тисяч

автоленд гудбайСаме таким можна вважати кінцевий результат перемовин, скандалів, зустрічей із міським головою щодо футбольного майбутнього у Здолбунові.

Нагадаємо, останньою була саме зустріч всіх зацікавлених у розвитку футболу в міській раді Здолбунова. Брав у цій зустрічі участь і мер. Результатом тих перемовин стала пропозиція всім мати змогу тренуватись на полі стадіону “Локомотив” але фінансові витрати нести порівну двом клубам “Автоленд” С.Середюка та “Локомотив” О.Довгальця. Проте відчувалось що задоволені такими результатами не всі. Ось і наслідки напередодні старту футбольного чемпіонату області – відкритий лист від “Автоленду”.

Вболівальникам, футболістам, тренерам та всім небайдужим

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

З самого початку заснування футбольного клубу “Автоленд” була розроблена статегія розвитку футбольної інфраструктури в районі, яка полягає в створенні матеріально-технічної бази, відкритті дитячої футбольної академії та вибудовуванні системи спадковості поколінь від дитячої до юнацької та юніорської команд. Вершиною футбольної піраміди мав бути професійний футбольний клуб з кістяком з місцевих футболістів. Майже чотири роки ФК “Автоленд” намагався реалізовувати свої плани. Були розроблені проекти і презентації, але всі ці намагання закінчилися на порогах владних кабінетів. Ми неодноразово зверталися до міської та районної влади з пропозицією виділити землю (через аукціон чи конкурс) для будівництва комплексу сучасних футбольних полів та тренувальної бази. Ми пропонували різні варіанти, однак всі наші пропозиції були відхилені, натомість ніяких альтернативних варіантів запропоновано не було.

Основною мотивацією відмов була невіра в те, що ми готові вкладати кошти в футбол. Тому було вирішено довести серйозність наших намірів створивши команди та прийнявши участь у чемпіонату області з футболу. Вважаємо, що шосте місце серед дорослих команд та четверте місце серед юнаків в перший рік виступу є достойним результатом.

Спонсорами нашого клубу є підприємства групи компаній “Автоленд”. Фінансування стабільне, заборгованостей перед федерацією, гравцями, і іншими у клубу немає. Річний бюджет в минулому сезоні склав близько 330 тис грн., з них 107 тис. грн. використано на придбання інвентаря і обладнання. Наш клуб є самодостатньою фінансовою одиницею і не потребує коштів з бюджету.

В сезоні 2013 року для тренувань та календарних ігор, ми використовували міський стадіон “Локомотив”, за оренду якого заплатили 22 тис. грн. для громадської організації «Футбольний клуб «Локомотив».

Приблизно на таку ж суму як і в минулому році нам було виставлено рахунок в поточному сезоні. При тому, що якісного поліпшення умов тренувань та змагань, прийому гостей та глядачів ні в 2014 році ні в найближчу перспективу ніхто не обіцяв. Виділення земельної ділянки для будівництва також залишилося під питанням.

Довівши всім, що ми можемо вкладати значні кошти в розвиток здолбунівського футболу, ми розраховували на підтримку та лояльність місцевої влади.

Ми готові були взяти в оренду стадіон, провести його реконструкцію, та утримувати на рівні європейських стандартів. Але у влади інша логіка. Вона дуже лояльно відноситься до футбольного клубу “Локомотив”, якому безкоштовно надали в користування стадіон та, навіть, передбачили в бюджеті кошти у розмірі 30 тис. грн. Хоча цей клуб за останні роки показав свою неспроможність у організації та проведенні учбово-тренувального процесу, утриманні стадіону, до мінімуму знизив спортивні результати.programm football

Важко зрозуміти логіку влади. Але висновки нехай кожний зробить сам.

 У зв’язку з ситуацією, що склалася, нами було проведено засіданні ради нашого клубу і прийнято наступне рішення:

Враховуючи те, що місцева влада, протягом останніх трьох років не підтримала наші пропозиції і не запропонувала власного перспетивного плану розвитку футболу в місті і районі, ми рахуємо недоцільним і неефективним вкладати кошти в тимчасові проекти, які не мають майбутнього.

Тому керівництво клубу та інвестор вирішили призупинити фінансування футбольного клубу та відмовитися від участі в чемпіонаті області з футболу 2014 року.

Натомість ми продовжимо працювати над локальними проектами щодо розвитку масового, дитячо-юнацького, ветеранського футболу та створення футбольної інфраструктури, як обовязкової умови майбутнього успіху.

Ми глибоко вдячні всім нашим футболістам та тренерам, всім небайдужим, всім хто нам повірив і співпрацював, та надіємося що ця співпраця буде продовжуватися і надалі, ми шануємо відданість вболівальників та обіцяємо що ще повернемося. Ми сьогодні змушені зробити один крок назад, щоб завтра зробити ходу вперед.

Р.S. Футбольний клуб “Автоленд” купить земельну ділянку розміром від 0,8 га. в межах м. Здолбунів для будівництва дитячої футбольної академії.

Контактний телефон 067-9072906Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети