Здолбунівський десант у Одесу

в Одесі (1)В Одесі розпочалася чергова зустріч членів громадського партнерства «За прозорі бюджети». Тема цієї чотириденної зустрічі – Ефективні механізми представництва громадських інтересів в сфері формування та використання коштів місцевих бюджетів.

Від Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» та порталу Здолбунів CITY у заходах беруть участь голова ради Микола Орлов та член організації Анатолій Бондарчук.

Очікується, що буде розглянуто методику поступових наближень при аналізі бюджету, маркетингові методи адвокаційних кампаній, способи формування громадської думки щодо бюджетної політики.одесаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети