Здолбунівський депутат став високопоставленим представником «Правого сектору»

Odessa_PS_2Нещодавно Інтернет облетіла звістка про те що націоналіст разом із рабином Одеси зафарбовували образливі вислови та свастику на парканах в Одесі. На фото ми розгледіли…здолбунівського депутата міськради Валерія Загороднього.

Ось як описує події один із сайтів. Графіті з’явилися на десятках одеських будинків у ніч на 8 квітня В Одесі “Правий сектор” і УНСО разом з представниками єврейської громади зафарбували антисемітські графіті. Про це повідомляє Думская.net. Частину свастик і антисемітських написів зафарбували особисто головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф і командир УНСО Валерій Загородній. Графіті з’явилися на десятках одеських будинків у ніч на 8 квітня. Тоді ж були спаплюжені пам’ятник загиблим євреям біля площі Толбухіна і поховання жертв Голокосту на Таїровському кладовищі. Крім свастик, там з’явилися написи “Правий сектор” і “Слава Україні”. Загородній повідомив Авраамові Вольфу, що “Правий сектор” й УНСО не мають ніякого відношення до актів вандалізму і засуджує їх.

Інше джерело  нашого здолбунівського депутата міської ради представила як високопоставленого представника «Правого сектору».zagorodniy

Так хто ж він Валерій Загородній? Свободівець, УНСОвець, Правосекторівець високопоставлений… Нагадаємо казуси переслідують пана Валерія не вперше. Минулого разу сама ж прес-служба УНА надіслала інформацію про те, що Валерій ЗаДОРОЖНИЙ підтримав параолімпійців для поїздки на ОЛІМПІАДУ з ПАУЕРЛІФТІНГУ, як виявилось то був все таки Валерій Загородній і поїхав він разом зі спортсменами на чемпіонат із Армреслінгу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети