Здолбунівський депутат прокоментував звільнення заступника мера

23 грудня 2013 року відбулась позачергова сесія Здолбунівської міської ради на якій було прийнято рішення вивести зі складу виконавчого комітету першого заступника міського голови Здолбунова з питань діяльності виконавчих органів, якого визнали винним в корупційній діяльності.

З червні цього року його було визнано винним за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища), але свої повноваження він склав тільки сьогодні, так ще й за своїм бажанням.

zagorodniy

Голова Здолбунівської районної організації  Українська Національна Асамблея, депутат Здолбунівської міської ради Валерій Загородній прокоментував рішення сесії на сайті УНА-УНСО  так:

«Протягом стількох років ця людина грала важливу роль в діяльності міста. Він контролював та відповідав за витрачені кошти з міського бюджету. Ситуація, що склалась підтверджує корупційну складову державної системи, коли просто знаходять цапа-відбувайла. Завтра можуть знайти бухгалтера чи іншого представника апарату. Корупція це проблема системи загалом».

Також депутат зазначив: «Перший заступник, не зважаючи на його відповідальну посаду, не має права приймати жодних рішень, а контроль за всіма фінансовими оборудками здійснюється міським головою. Я вважаю, що міський голова також має нести певну відповідальність за апарат міської ради. Саме він рекомендував Палія, як людину чесну, не корумповану, а тут виявилось, що за підсумками перевірки прокуратури були виявлені махінації і порушена каримінальна справа. Таким чином можна висловити недовіру й міському голові, тому що керівник має відповідати за свого підлеглого».

Нагадаємо, Валерій Загородній, був одним і з трьох кандидатів на посаду міського голови Здолбунова на останній місцевих виборах.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети