Здолбунівський депутат підтвердив свою високу компетенцію в галузі місцевих бюджетів

З 23 по 27 травня Фонд Східна Європа в рамках проекту «Публічні фінанси від А до Я», що фінансується ЄС, проводив тренінг для тренерів «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій». Серед основних тем тренінгу: Європейські підходи до загальних засад моніторингу публічних фінансів, електронні системи контролю та відкриті бази даних про використання публічних / бюджетних коштів, стратегії контролю і впливу громадських організацій на бюджетний процес, бюджети участі, питання фінансів у процесі децентралізації.

Відібрані з усієї країни учасники пройшли фахову майстерню на складну, водночас дуже актуальну тему – місцевих бюджетів. Приємно, що серед обраних до сертифікованого курсу і депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов, який регулярно, систематично, пропонує, здійснює, моніторить питання, які входять до компетенції профільної бюджетної комісії Здолбунівської міської ради.

Тепер для сертифікованого тренера відкрилися і нові можливості, зокрема експертні, тренерські для здійснення просвітницької, експертної діяльності в місцевих громадах по всій Україні в т.ч за підтримки Фонду Східна Європа.

Протягом всього тренінгу Микола Орлов писав свої відгуки про кожен день перебування на тренінговому курсі і ось що він зазначив у підсумку:

  • Я вважаю такі чи подібні цьому курси, тренінги, семінари мають проходити всі депутати місцевої ради за своїм профілем. Це значно розширить уяву про професійне поле діяльності депутата, адже депутатська діяльність – це така сама громадська діяльність з підвищеною відповідальністю. На тренінгу вкотре з приємсністю зустрів старих знайомив, послухав нових спікерів, подебатував, подискутував, виніс для себе щось нове від нових колег. Деякі ідеї надзвичайно прості в реалізації. Сподіваюсь використати всі надбання на користь громад. Як депутат і надалі буду наполегливо просувати ідеї прозорого, відкритого бюджету Здолбунова, як експерт і тренер – ділитися своїм досвідом із іншими громадами в т.ч ОТГ по всій Україні. Дякую організаторам за нові можливості для самореалізації.
  • Підсумкове обговорення тренінгового курсу

 на фото тренери курсу Григорій Борщ та Наталія Гринчук, новий сертифікований тренер Микола Орлов, представник ЄС в Україні Наталія Старостенко, керівник фонду Східна Європа Віктор Лях.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети