Здолбунівський БКЦ значно розширює горизонти з 2013 року

Здолбунівський Будинок культури цементників з січня наступного року планує суттєво розширити та осучаснити коло своєї культурно-освітньої діяльності. Таким чином БКЦ долучається до Року дитячої творчості, яким оголошений саме 2013 рік. На сьогодні вже відкрито нові гуртки з кваліфікованими досвідченими викладачами та вдосконалено роботу існуючих. Як розповідають у Будинку культури, він може привабити як школярів, так і дорослих різноманіттям напрямів навчання та розвитку особистості. Зокрема, на його базі вже функціонують гуртки бального спортивного та народного танцю для дітей від 6 до 17 років, вокальні та інструментальні ансамблі, шейпінг, клуб фотохудожників тощо. З нового року починаються заняття гри на гітарі, образотворчого мистецтва, уроки у театральній студії, навчання англійської мови для дорослих та дітей, степ-денс аеробіка. Також будуть організовані команди з “Що? Де? Коли?”, гурток сучасного прикладного мистецтва, в якому діти навчатимуться робити корисні та цікаві речі своїми руками.

Варто зазначити, що раніше у БКЦ активно працювали лише народний хор і танцювальний ансамбль. Проте нині — це повноцінний культурний та освітній заклад, куди запрошують працювати досвідчених викладачів з Рівного. Діяльність Будинку культури можлива завдяки постійному спонсорству ПАТ “Волинь-Цемент”, яке протягом багатьох років підтримує належний стан приміщень та діяльність творчих аматорських колективів.

Дізнатися детальнішу інформацію та записатися на пробні безкоштовні заняття можна за телефонами: (067)360-22-67, (0365) 2-51-51.

Як повідомив нам співрозмовник за вказаним телефоном, Михайло, незабаром ще більше інформації та приємних повідомлень від БКЦ нам слід очікувати і читачі нашого порталу про це обовязково будуть знати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети