Здолбунівський БКЦ розпочинає новий дитячий проект

rLdn_flRnSw   Будинок культури цементників спільно з громадською організацією “МО-Зіронька” розпочали працювати над проектом “Творчість заради миру” у рамках довгострокової програми “Мистецтво дітям”. Їх ціллю стало розповсюдження ідеї раннього творчого виховання, зокрема втілення педагогічної системи відомого австрійського педагога Карла Орфа у м.Здолбунів. Основною цільовою аудиторією є сім’ї з дітьми дошкільного (від 1,5 років), а згодом і молодшого шкільного віку.

Голова ГО “МО-Зіронька” Тетяна Черноус: “Актуальність проблеми культурно-творчого виховання та розвитку дітей останнім часом усе більше загострюється, оскільки протягом останніх 20 років їй приділяється дуже мало уваги. Садочки та дитячі студії, особливо ті, що знаходяться на державному фінансуванні, не мають можливості належним чином оновлювати методичну базу та вивчати нові педагогічні напрямки роботи з дітьми. У нашій країні практика вивчення і впровадження новітніх педагогічних технологій практично відсутня. А ті краплини нових течій, що з’являються в наших дошкільних та шкільних закладах, завдячують виключно ентузіазму небагатьох небайдужих талановитих людей. Між тим тільки вивчення європейської практики може стати справжньою основою для зміни ситуації в області розвиваючої роботи з дітьми, що в ідеалі передбачає надбання практичного досвіду хоча б частини спеціалістів за кордоном, які, у свою чергу, як тренери могли б розповсюдити цей досвід на теренах нашої держави. Проектом “Творчість заради миру” ми хочемо привернути увагу громадськості та внести посильний вклад у вирішення цих проблем.

Основною ідеєю створення даної студії є ознайомлення дітей дошкільного віку з комплексом мистецтв – музика, малювання, хореографія, та формування на цій мистецькій базі комплексу творчих здібностей. На сьогодні, програма студії передбачає також інші розвиваючі напрямки – логічні ігри та формування елементарних математичних уявлень, початкові навички читання та письма, а також комплексне ознайомлення з навколишнім середовищем та явищами природи. Ми пропонуємо розпочати розвиток малюка з творчості і вже на цій креативній базі формувати в нього складну систему навичок та вмінь. Наша мета – формування креативної та цілісної особистості. Наш принцип – гармонійний розвиток особистості. Природність та своєчасність формування тих чи інших навичок на основі природного потягу дитини до знань.”

Директор БКЦ Наталя Давидюк: ” Уже 2 роки у нас працює студія розвитку дитини “Грайлики” для дітей 4-6 років, батьки яких хочуть підготувати свою малечу до вступу у школу або просто є потреба у спілкуванні з іншими дітьми. Маємо непогані результати, схвальні відгуки. Але стукають до нас і мами дітей 3 років та менше. Розглянули різні методики, поспілкувалися з представниками дитячих студій, походили на їх заняття –  і прийняли рішення: найближча по духу нам – дитяча студія “Зіронька”. Зустрілися з головою ГО п.Тетяною, поспілкувалися. Вона запропонувала нам взяти участь у проекті “Творчість заради миру”. Результат – творча студія “Зіронька” для дітей 1,5 – 4 років починає працювати з 01 квітня у Будинку культури цементників м.Здолбунів. Запрошуємо наших маленьких здолбунівчан та їх батьків до нас.”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети