Здолбунівський Автомайдан відвідав регіоналів недільного вечора

avtomСтартував Автомайдан біля районної ради. Цього разу було вже 25 авто і близько 60 чоловік. Перші візити були до здолбунівських прихильників правлячої партії, а саме п.Галія і п.Малахова. У першому випадку з Дмитром вдалось поспілкуватись по телефону де він підтвердив відданість ідеями партії Януковича, в другій оселі до мітингуючих вийшла дружина п.Малахова. Між нею та автомайданівцями відбулась розмова.

Далі шлях автолюбителів пролягав до селища Мізоч, де також відвідали декілька помешкань з яких лише в одному випадку пані поперегукувалась із мітингарями через вікно. У решті повідомили, що осіб, яких вимагав Автомайдан вийти на вулицю в даний час вдома немає.

Яскравим моментом у центрі селища, поблизу кафе де відзначали своє весілля молодята, стало виконання гімну України усіма Автомайданівцями та мізочанами що великою кількістю долучились до співу. Так як не почути сигнали машин було не можливо, то на вулицях Мізоча несподіванно швидко експромтом організувалась група підтримки із прапорами і ліхтарями, які вітали Автомайдан. Тепла крапка ж була поставлена у Здовбиці, де біля споруджених холодних барикад на учасників заходу чекав гарячий чай.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети