Здолбунівських чиновників повторно відвідали мітингувальники

rejd Zdolnunovom_1Ранок сьогоднішнього дня біля приміщення Здолбунівської РДА почався о 8.30, коли близько 30 жителів району прийшли знову, щоб запитати у чиновників незручні для них запитання і почути публічні відповіді. Адміністрація і районна рада сьогодні працювали у штатному режимі. Але збори вирішили, що об’єктами уваги цього дня будуть відділи культури та освіти Здолбунівської РДА. Саме туди і попрямувала колона.

Під час руху колони автор цих рядків мав змогу почути відгуки про вчорашній матеріал про “революційну екскурсію”. Відгуки ці були з використання лише двох кольорів: білого і чорного, тому хочу нагадати, що володію ширшою гамою кольорів через які сприймаю дійсність і не уражений ні революційною риторикою ні любов’ю до будь-яких партій настільки, щоб стати чорно-білим. Якщо хтось наклеїть листівку на стовпа чи кине недопалок у вазон то ЗС і надалі напише як є, а не так, як  комусь хотілось би.

Перша зупинка – відділ освіти Здолбунівської РДА, в.о начальника Зоя Вітень на місці і готова до спілкування. Питання задавали їй Світлана Ніколіна, екс-голова Здолбунівської РДА та і решта хто бажав, в т.ч депутат Рівненської обласної ради Ніна Путіліна, депутати районної ради.

Зоя Вітень пояснила, що відділ освіти має свою позицію і тому не вважає чимось не правильним те, що вони намагаються забезпечити безперервність навчального процесу та надсилання листів до шкільних колективів щодо небажаності участі вчителів у політичних процесах. Т.то освіта поза політикою. На що присутні повідомили, що в такий революційний час коли вбиваються колишні випускники і молодь на барикадах то освітяни мають бути у перших рядах прогресивної частини України. Детальніше на відео. (монтується)rejd Zdolnunovom_2

Друга зупинка – відділ культури та туризму Здолбунівської РДА, начальник Олена Мазепа теж на місці і готова до розмови. гострі питання звучали не лише з вуст політиків, а й підлеглих п.Олени. Зокрема мова йшла про недопустимість тиску керівника на підлеглих, про те, що в кабінеті п.Мазепи голова Здолбунівської РДА проводив “виховну” годину із керівником Здолбунівського БК щодо зриву святкування дня Соборності 22 січня у Здолбунові коли пролилась перша кров у Києві. Розмова була досить емоційною. Присутні запропонували написати заяву на звільнення керівнику і рушили далі на засідання президії Здолбунівської районної ради, оскільки сьогодні о 15.00 має відбутись важлива сесія районної ради, яка має взяти управлінські повноваження в районі на себе. про це у наступному репортажі.rejd Zdolnunovom_3

Сьогоднішні візити кардинально не були схожі на вчорашні. Замість ввічливого завіряння у взаємній повазі одне до одного, гостра дискусія і відверті питання. сама така дискусія дає можливість повніше розкритись сторонам і побачити те, що під масками у спокійній атмосфері доволі комфортно  існує.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети