Здолбунівську ТВК відвідали представники ОБСЄ

обсє5 жовтня близько 10 години ранку до офісу, де розташована Здолбунівська ТВК несподівано та без попередження завітали незалежні спостерігачі за виборами від ОБСЄ. Метою їх візиту було перевірити чистоту процесу, відповідність всіх етапів виборів стандартам ОБСЄ та нормам європейської політичної культури. Вони задали кілька питань, про те яким чином формувались виборчі дільниці, чи забезпечені усім необхідним для повноцінної роботи, куди звертаються члени комісії, коли виникають спірні питання, чи не конфліктують між собою члени ТВК і чи мають досвід роботи на виборах.

На всі запитання впевнено відповідала член виборчої комісії Ольга Мільчак. Спілкувались через перекладача, то ж мовний бар’єр та непорозуміння були відсутні. Запитали також, чи виникали проблеми із реєстрацією кандидатів у депутати, на що член комісії розповіла про причини відмови деяким кандидатам у реєстрації та судовий розгляд справ від 03.10.2015. Наприкінці розмови один із спостерігачів пожартував, що “не так вже й страшно з нами спілкуватись, правда ж?” На такій позитивній ноті Здолбунівська ТВК попрощалася із ОБСЄ.
обсєВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети