Здолбунівську станцію юних техніків відзначили нагородами

У наші дні важко здивувати молодь чимось цікавим, або захопити новим хобі, адже світ комп’ютерів та інтернету не залишає вільного часу. Та все ж, можна визнати, що серед багатьох напрямків науково-технічної творчості особливо захоплюючим є радіоаматорство, яке допомагає долати відстані та кордони за короткий час, встановлювати контакти з людьми не тільки в межах України, але й різних країн та континентів. Радіоефір безмежний. Для нього досяжний навіть космічний простір. Саме завдяки радіоефіру можна встановити зв’язок з Арктикою та Антарктикою; допомогти тим, хто потрапив у біду в найвіддаленіших куточках безмежних просторів нашої планети; брати участь у вирішенні глобальних проблем, які хвилюють молодь різних континентів; поширювати ідею гуманізму та співжиття усіх народів світу; знайомитись з їх культурою і звичаями. Гурток радіооператорів працює на базі Здолбунівської районної станції юних техніків більше 30 років.

Основною метою навчання у гуртку радіооператорів є оволодіння учнями базовими знаннями і набуття основних навичок в аматорському і професійному радіозв’язку, навчання телеграфній азбуці, основам радіоконструювання, а також застосуванню комп’ютерів у галузі радіозв’язку та телекомунікацій.
Очолює роботу гуртка радіооператорів у Здолбунівській райСЮТ Сидорук Наталія Ростиславівна. Завдяки своєму педагогічному таланту, досвіду, невичерпній енергії, працелюбності, безмежній любові до вихованців і відданості справі Наталія Ростиславівна досягла у своїй діяльності значних результатів, виховала не одне покоління спортсменів радіолюбителів, які ставали переможцями та призерами змагань всіх рівнів.

Команда колективної радіостанції UR4KWU (Здолбунівської райСЮТ) є активною учасницею Всеукраїнських днів активності, «міні-тестів ЮТ», різноманітних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях. Колектив радіоаматорів станції юних техніків є почесним членом клубу товариства любителів української мови, постійно бере участь у міжнародних змаганнях “Радіо ТЛУМ”. Гуртківці радіолюбителі СЮТ неодноразово були учасниками очних Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на КХ, а в минулому році стали призерами в командному заліку (змагання проходили в Херсонській області).


Лише, підводячи підсумки роботи гуртка за 2016 рік, хочеться відзначити роботу Сидорук Н.Р. та її вихованців на високому рівні, про що свідчать відзнаки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти та управління освіти, науки і молоді Рівненської ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети