Здолбунівську громаду відібрали до топ-12 молодіжного масштабного проекту

Ініціативна група із молодих людей зі Здолбунівської громади, які близькі до найактивніших ГО регіону, а саме ЗЕОН, Пласт, YMCA за підтримки Здолбунівської міської ради, за координації відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва ЗМР, підготували, подали проектну заявку на конкурс, пройшли два етапи і вчора були оголошені як переможці, поруч із 11 такими ж ініціативними групами із громад з інших куточків країни. Разом 12 майбутніх молодіжних просторів в 6 областях країни.

Коментує Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк:
“Гарна новина для молоді! Здолбунівська громада була відібрана до 12 громад України для участі у проекті «МолодьТУТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» програми «Мріємо та діємо». На участь було подано більше 70 заявок з 6 областей і ми серед переможців❗️❗️❗️
Вчора, 8 квітня відбулася онлайн-зустріч «Знайомство з програмою» для всіх відібраних 12 громад, де я мав честь разом з ініціативною групою Здолбунівської громади взяти участь.
Всім учасникам було презентовано «дорожню карту» за якою планується реалізація проекту та подальша співпраця. В найближчі часи нас чекає: ознайомчий візит для огляду приміщення майбутнього молодіжного простору, підписання меморандуму про співпрацю та проведення дизайн воркшопу, щоб спроектувати простір зручний і комфортний саме для потреб молоді нашої громади.
Програма насичена, довготривала (2 роки), динамічна, цікава для всіх категорій молоді від 10 до 35 років, тому всіх запрошуємо до створення нашого Здолбунівського креативного «Молодіжного простору» !!!”
У квітні чекаємо на візит-огляд приміщення, Здолбунівської дитячо-юнацької бібліотеки, де планується доукомплектація, ремонт під потреби молодіжного центру. Нагадаємо, що вже не вперше в рамках проектної діяльності юнацька бібліотека поповнює свої фонди, оновлює меблі, проводить численні заходи для молоді, тому не випадково, що саме ця локація обрана для продовження такої роботи.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети