Здолбунівського суддю таки звільнила Верховна рада

За порушення присяги судді Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала Вищій раді юстиції звільнити з посади суддю Здолбунівського районного суду Василя Мішуру. Про це ЗС писала тут.
Комісія дійшла висновку, що пан Мішура опорочив звання судді: протягом кількох років він ухвалював незаконні й несправедливі судові рішення про стягнення боргу на загальну суму близько 9 мільйонів доларів на користь вузького кола осіб. 

19 вересня народні депутати проголосували за звільнення більше півсотні суддів в Україні. До списку потрапив і суддя Здолбунівського районного суду Василь Мішура. Як видно із Постанови він сам подав заяву про відставку.

zvilnenna MishuraВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети