Здолбунівського посадовця визнано винним у злочині

здолбунівська прокуратураЗдолбунівський посадовець уклав в 2015 році низку господарських договорів про купівлю товарів, виконання робіт та послуг, у яких іншою стороною виступила комерційна структура приватної сфери, засновниками якої є сам чиновник та його родичі. При цьому керівник підприємства не вжив передбачених Законом України «Про запобігання корупції» заходів щодо повідомлення органу місцевого самоврядування (який є засновником КП) про наявність реального конфлікту інтересів.

За вказаним фактом Здолбунівською місцевою прокуратурою складено та скеровано до суду протокол про вчинення посадовцем адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч.ч.1, 2 ст.172-7 Кодексу України (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
Погодившись із доводами прокурора, районний суд 01.02.2016 прийняв рішення, яким посадовця визнано винним у вчиненні правопорушенння та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 3400 гривень.

Постанова суду в законну силу ще не вступила. Судом роз’яснено право учасників судового процесу на її оскарження в передбачений законом строк.

Довідково: Суб’єкти, на яких поширюються дія Закону України «Про запобігання корупції», згідно ч. 1 ст. 28 цього Закону, зобов’язані вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів, повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів, вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Деталі згодом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети