Здолбунівського депутата помилково записали в дезертири

На пошту ЗС надійшов лист від депутата Здолбунівської районної ради Олега Панасюка.

21 серпня 2014 року на Інтернет сайті «Здолбунів ком» був опублікований матеріал під  заголовком «Депутат та член Здолбунівської сотні самооборони розшукується військоматом за небажання йти в армію».оригінал по Панасюку

Оскільки матеріал стосується моєї скромної персони та оприлюднив абсолютно недостовірну та не перевірену інформацію, мною та Здолбунівською районною радою було зроблено запити в РВК та Здовбицьку сільську раду. Отримані відповіді (додаються в приєднаних файлах) абсолютно спростовують зміст опублікованого матеріалу.відповідь по Панасюку сільська рада по Панасюку

У зв’язку з цим, керуючись Законом України «Про інформацію», вимагаю спростувати недостовірну інформацію.

Враховуючи те, що пошукові системи в мережі Інтернет знаходять  матеріали по ключових словах та заголовках, та те що дана інформація була доступна в мережі більше доби, спростування має бути не окремою статтею, а  у форматі: зміни та доповнення до даного матеріалу з відповідними власними коментарями  та прикладеними фотокопіями.

У мене є сумніви, що редакція «Здолбунів ком» оперативно опублікує даний матеріал та спростує неправдиву інформацію, тому одночасно надсилаю це звернення на інші Інтернет ресурси.

Детально про все що я думаю про цю «історію» зобов’язуюся написати пізніше.

 Панасюк О.О.

депутат Здолбунівської районної ради, чотовий Здолбунівської сотні самооборони

22 серпня 2014 року 16.40 год.

фейк скандалВід ЗС: Ну от можна було би просто так розмістити матеріал який надіслав депутат райради та все ж задамось декількома риторичними запитаннями:

1. Чому люди (не лише О.Панасюк), які виходячи із відповіді комісара з тієї чи іншої причини не оповіщені, віднесені до категорії “переховуються”, а не “не оповіщені”? Це принципово різні речі, які сумлінних громадян (ми розуміємо що такі у списку не всі) переводить  із розряду  непоінформованих у дезертирів. Це не є ПУБЛІЧНОЮ образою громадянина?

2. Чому лист війскомісара, який стосується військово-мобілізаційної роботи адресований начальнику міліції, прикордонної служби та голові РДА є у вільному доступі в т.ч із ПЕРСОНАЛЬНИМИ даними осіб на що дані особи згоди не давали.

3.Чи знає редколегія сайту, яка розміщує персональні дані людей та ще й у такому контексті про ЗУ “Про захист персональних даних”

Стаття 14. Поширення персональних даних

1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб’єкта персональних даних.

довідково: персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

А саме такі дані включно із домашніми адресами, ПІБ були опубліковані як у військкоматі так і уривком на вищезгаданому сайті.

Якщо знає, то чому порушує, якщо ні то чому не знає.

4. Чому правоохоронні та інші органи досі не задали попередні три питання адресатам, якщо оприлюднена інформація на вищезгаданому сайті вже більше доби і не отримали на них відповіді?качка розкарячкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети