. Здолбунівського депутата помилково записали в дезертири | Здолбунів City

Здолбунівського депутата помилково записали в дезертири

На пошту ЗС надійшов лист від депутата Здолбунівської районної ради Олега Панасюка.

21 серпня 2014 року на Інтернет сайті «Здолбунів ком» був опублікований матеріал під  заголовком «Депутат та член Здолбунівської сотні самооборони розшукується військоматом за небажання йти в армію».оригінал по Панасюку

Оскільки матеріал стосується моєї скромної персони та оприлюднив абсолютно недостовірну та не перевірену інформацію, мною та Здолбунівською районною радою було зроблено запити в РВК та Здовбицьку сільську раду. Отримані відповіді (додаються в приєднаних файлах) абсолютно спростовують зміст опублікованого матеріалу.відповідь по Панасюку сільська рада по Панасюку

У зв’язку з цим, керуючись Законом України «Про інформацію», вимагаю спростувати недостовірну інформацію.

Враховуючи те, що пошукові системи в мережі Інтернет знаходять  матеріали по ключових словах та заголовках, та те що дана інформація була доступна в мережі більше доби, спростування має бути не окремою статтею, а  у форматі: зміни та доповнення до даного матеріалу з відповідними власними коментарями  та прикладеними фотокопіями.

У мене є сумніви, що редакція «Здолбунів ком» оперативно опублікує даний матеріал та спростує неправдиву інформацію, тому одночасно надсилаю це звернення на інші Інтернет ресурси.

Детально про все що я думаю про цю «історію» зобов’язуюся написати пізніше.

 Панасюк О.О.

депутат Здолбунівської районної ради, чотовий Здолбунівської сотні самооборони

22 серпня 2014 року 16.40 год.

фейк скандалВід ЗС: Ну от можна було би просто так розмістити матеріал який надіслав депутат райради та все ж задамось декількома риторичними запитаннями:

1. Чому люди (не лише О.Панасюк), які виходячи із відповіді комісара з тієї чи іншої причини не оповіщені, віднесені до категорії “переховуються”, а не “не оповіщені”? Це принципово різні речі, які сумлінних громадян (ми розуміємо що такі у списку не всі) переводить  із розряду  непоінформованих у дезертирів. Це не є ПУБЛІЧНОЮ образою громадянина?

2. Чому лист війскомісара, який стосується військово-мобілізаційної роботи адресований начальнику міліції, прикордонної служби та голові РДА є у вільному доступі в т.ч із ПЕРСОНАЛЬНИМИ даними осіб на що дані особи згоди не давали.

3.Чи знає редколегія сайту, яка розміщує персональні дані людей та ще й у такому контексті про ЗУ “Про захист персональних даних”

Стаття 14. Поширення персональних даних

1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб’єкта персональних даних.

довідково: персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

А саме такі дані включно із домашніми адресами, ПІБ були опубліковані як у військкоматі так і уривком на вищезгаданому сайті.

Якщо знає, то чому порушує, якщо ні то чому не знає.

4. Чому правоохоронні та інші органи досі не задали попередні три питання адресатам, якщо оприлюднена інформація на вищезгаданому сайті вже більше доби і не отримали на них відповіді?качка розкарячка

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • петро

  Пан Микола Орлов! Уклінно прошу вас на сторінках свого сайту провести розслідування на рахунок неправдивої інформації для користувачів і дезінформаціїї ,яка постійно розміщується Ніколіним Ярославом і його командою на сайті “Здолбунів ком” Зачасту публікації Ніколіна Я. носять наклепницьку, непровірену інформацію, яка розпалює міжконфесійну ворожнечу,натравлює громадськість на фігурантів статей,принижуючи честь і гідність останніх!!!!!!

  • Здолбунівсіті

   Будь-які висновки представлені нами будуть сприйняті як замовні, заангажовані, тому вирішувати що читати і де читати повинні читачі-це найкращі ліки.

 • О. Панасюк

  Прокоментував статтю на сайті у Ніколіна, продублюю ще й тут. А то мало що…

  Просто факти (підтверджені документами):
  10.01.2010 року О. Панасюк 1969 р. н. був знятий з військового обліку у зв’язку з досягненням граничного віку перебування в запасі.
  31.07.2014 року О.Панасюк написав заяву з проханням поновити його на військовому обліку та зарахувати в загін самооборони району.
  18. 08 2014 року враховуючи дефіцитну? ВОС О. Панасюка (радіотелеграфіст) його карточку направили на оповіщення щодо мобілізації, однак жодним чином не оповістили.
  20. 08. 2014 року прізвище О. Панасюка фігурувало в списку тих, що переховується від мобілізації?

  Ну а далі хронометраж подій 21 серпня
  9.30 Президія районної ради – О. Панасюк серед присутніх
  10.00 Сесія райради – О. Панасюк серед присутніх
  10.30 – приблизно 12.00 координаційна рада на якій озвучили сенсаційну новину.
  13.43 – сенсаційний матеріал про ухиляння депутата та члена самооборони розміщено на сайті «Здолбунів. ком». Матеріал анонімний без підпису.
  Близько 15.00 сотник сотні самооборони Ю. Пшеничний зателефонував до С. Ніколіної (як до можливого автора матеріалу) з проханням зняти неперевірений матеріал. На що отримав відповідь – майже дослівно: «з вами не можна по хорошому».
  В 15.00 відбулася зустріч О. Панасюка, Ю. Пшеничного, О. Ємченка. О. Ємченко погодився що О. Панасюк помилково потрапив в списки тих, що ухиляються від мобілізації (більше того, з офіційної відповіді військкома виходить що в цей список включені всі неоповіщені військовозобов’язані???). Військком пообіцяв, що по даному факту буде проведено службове розслідування.
  Близько 15.20 в присутності О. Панасюка, Ю. Пшеничного військком зателефонував до С. Ніколіної з проханням зняти з публікації статтю, оскільки вона не відповідає дійсності. На що вона запропонувала написати йому офіційне спростування, та пообіцяла зайти пізніше оскілки зараз перебуває в Рівному.
  Через кілька хвилин після цієї розмови (близько 15.25) згадана пані була помічена у власному автомобілі поряд з військоматом.
  22 серпня
  Військовий комісар письмово підтвердив, що в даному випадку працівниками військкомату була допущена помилка, Здовбицька сільська рада письмово підтвердила, що повісток та попереджень О. Панасюку не надсилала.
  Комісар виписав О. Панасюку повістку (першу) на проходження медкомісії.
  16.42. О. Панасюк надіслав на е. почту Інтернет сайту «Здолбунів ком» zdolbuniv1497@gmail.com лист з вимогою спростувати брехливу інформацію. До листа прикладені фотокопії документів з військкомату та сільської ради. Копію листа направлено на ресурс «Здолбунів Сіті». На всякий випадок.
  22.38. на сайті «Здолбунів ком» розміщено нові матеріали, отже модератор відвідував сайт та очевидно ознайомився з листом О. Панасюка
  23 серпня
  14.30 – час написання коментаря – стаття «вісить» на сайті як ні в чому не бувало.

  Прочитавши коментар розумні люди зроблять для себе висновки самі.

  • петро

   Олеже, повна і 100% підтримка в суді чи де інде від мене!!! Дістала ця чудо-сімейка своєю брехнею і невіглаством! Вже пора люструвати і сімейку і “здолбунів ком”! Слава Україні!!!
   p.s.Я їм не прощу , як справжній українець “Школу КГБ і кагебіста”!!!

 • Олександр

  Ця Ніколіна, після своїх діянь, очолюючи район та у фонді регіонала Корилкевича повинна сидіти тишком-нишком та просити публічно вибачення у всіх жителів району протягом багатьох років, а вона і далі гадить чесним та поважним людям. Вона-іуда в жіночій постатті, яка при першій нагоді продається за 30 срібняків, таким, як Корилкевич та інші.

  • Здолбунівсіті

   Шановні коментатори, все що думаєте з приводу ПОДІЇ, ФАКТУ просимо коментувати і обговорювати, якщо ж у вас є бажання висловити свої думки щодо ПЕРСОНАЛІЙ то ви пишіть це персоналіям чи на ел.пошту, чи смс чи на сайтах де вони розміщують якусь інфо. І навіть попри те, що декому хтось може не подобатись не потрібно робити загальні висновки по весь життєвий шлях людини по власних відчуттях, принаймні публічно. Інакше ит всі одне одного ярликами обвішаємо і пересваримось. Щодо ситуації із Панасюком – ФАКТИ очевидні і небажання їх визнавати теж. Кожна сторона має право мати свою позицію і аргументувати її, якщо аргументів немає, то інша сторона вправі звернутись до відповідних органів щоб відстояти свою репутацію і чесне імя.

   • петро

    Шановний “Здолбунів сіті”! Так-як брехливий і однобокий сайт “Здолбунів ком” за правдиві коменти мене забанив, прошу через ваш сайт вибачитись від мене особисто перед Оксаною Василівною з Івачкова,яку я в азарті полеміки поплутав з русалкою із болота Оксаною Іванівною!!!!А останній бажаю чистої води і “попутного вітру” !( полеміка в статті про дезертирство депутата Панасюка О.) Дякую Вам за розуміння!!!

 • ОДНОКЛАСНИК

  Хоч і з запізненням, бо після моїх двох коментарів Здолбунів ком більше їх не приймає, хочу звернутися до Олега. Пане Олеже, ніяким писакам нічого не пояснюйте і не доводьте. На відміну від них, у Вас з мораллю усе гаразд. Хіба ж Ви не розумієте, звідки вітер дує. А подібні списки – це прихований провокаційний елемент, хоча й маскується під таке собі кліше на кшталт “як у мене корова здохла, то нехай і в сусіда”. Мета – не просто Вас зганьбити і багатьох пересварити, а посіяти злобу, ненависть, ворожнечу, а головне – відволікання від реальних справ і потрібних речей. Це, м”яко кажучи, жодним чином не єднає нас, а працює саме на роз”єднання.

  • О. Панасюк

   Дякую, друже. Дуже доречні та правильні слова.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама