Здолбунівський цементний виступить спонсором культурно-мистецької події у Рівному

Традиційно, в осінню пору, Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» та Зразкова театральна студія «Маленький принц» Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають у себе найкращі театральні аматорські колективи України, Білорусі, Польщі, Словаччини та інших країн. Не виняток і 2013 рік. Саме з 29 жовтня по 2 листопада буде проведено VІІ Міжнародний дитячо-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt».

Безперечно, цьогорічний фестиваль буде цікавий і змістовний. Крім демонстрації вистав, в рамках фестивалю будуть проводитись тренінги та майстер-класи з пантоміми, драматургії, майстерності актора. Члени журі долучаться до їх проведення. Новизною фестивалю стане організація «круглих столів» по обговоренню та конструктивній критиці фестивальних вистав. Планується також в цьому році і виокремлення напрямів фестивалю. Окремо визначатимуться переможці в різних категоріях: дитячі театри, молодіжні театри та студентські театри спеціалізованих професійних кафедр. Ще одним суттєвим позитивом фестивалю стане показ вистав на різних театральних майданчиках міста.

Під час фестивалю мешканці міста Рівного та області матимуть змогу переглянути найкращі вистави театральних колективів з України, які представлять Київ, Чернівці, Луганськ, Новомосковськ, Черкаси, Львів, Рівне. «Театральну» Словаччину на фестивалі презентуватимуть колективи із міст Кремніца та Нітра. Уже традиційно будуть брати участь у фестивалі давні друзі театру «Від Ліхтаря», володарі Гран-прі «ЛіхтArtу»-2011, улюбленці рівненського глядача Зразковий театр-студія «Паралель» із м. Барановичі (Білорусь).

Цьогоріч фестиваль розширить глядацьку аудиторію географічно: так, одну з кращих фестивальних вистав буде зіграно на сцені Генерального спонсора  – в Будинку культури цементників м. Здолбунів.

У рамках фестивалю буде продемонстрована позаконкурсна благодійна танцювальна вистава-перформанс «Дім», яку представить Міжнародний благодійний проект «ДОМ» спільно з громадською організацією «Мистецькі Мандри» (Одеса).

Постановки, що будуть презентовані на фестивалі, задовільнять смаки всіх категорій мешканців міста та області. Переконатися в цьому зможе кожний.

Організатори фестивалю: Рівненський міський палац дітей та молоді; Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» Палацу дітей та молоді; Зразкова театр-студія «Маленький принц» Палацу дітей та молоді; Міська громадська організація «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»

Генеральний спонсор фестивалю: Публічне акціонерне товариство «Волинь-Цемент» (м. Здолбунів).

Запрошуємо всіх, хто любить мистецтво, на свято чарівного дійства, емоцій та вражень!

П.С. От ідея, а чи заходи здолбунівських НГО підтримає цементний гігант, наприклад започаткувати щорічний конкурс міні-грантів будь-якого напрямку, хоч універсальних, хоч вузькомистецьких чи театральних?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети