Здолбунівській громаді пропонують самим обрати кандидатів для нагородження

11 червня відбулось перше засідання організаційного комітету з питання щодо підготовки та відзначення у Здолбунівському районі Дня молоді. Участь в засіданні прийняли голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Валентина Бондарчук, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, громадських та молодіжних організацій району в т.ч і Микола Орлов від ЗЕОНу. Члени оргкомітету висловили власне бачення, зауваження та пропозиції щодо організації Дня молоді у Здолбунові, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також, згідно розробленого плану, отримали доручення та встановлено терміни їх виконання.

Прозвучали певні пропозиції, які якісно відрізняють цей оргкомітет від більшості попередніх. Оргкомітет був широкий і відкритий. Напрацьований ПРОЕКТ заходів ми друкуємо але він є ВІДКРИТИМ до пропозицій щодо змін і доповнень (доповнення приймаються у форматі ПРОПОНУЮ ЩО? МОЖУ забезпечити щоб це відбулось, варіанти ХОЧУ щоб був Девід Коперфільд-приймаються але не гарантуються до реалізації:))

Ще один момент. За два роки писання у ЗС і говоріння про те, що у районі є багато достойників вартих щоб про них почули на сцені в день молоді, а не лише держслужбовці держустанов ми нарешті були почуті. Правда прозвучало це як ініціатива від влади але озвучимо її: Будь-яка установа, організація мають право подати у відділ молоді та спорту на ім’я голови Здолбунівської РДА коротке подання з проханням відзначити ту чи іншу молоду людину, активіста, спеціаліста, волонтера, які мають досягнення варті грамоти РДА. До подання долучити потрібно коротку біографічну довідку та власне ті досягнення за які ваша організація висовує цю людину на нагородження. Всі подані кандидатури будуть подані на сайті ЗС та інших сайтах району і буде оголошено вільне відкрите голосування, і підсумки якого і будуть додатковими підставами для фінального списку тих, хто буде відзначений. Громадська організація ЗЕОН висовує кандидатури Миколи Мокрика, 20 років, керівника молодіжних програм ЗЕОНу та Андрія Орлова, 15 років, співкоординатора волонтерського руху Здолбунівщини на номінацію молодіжний лідер району.

план святкування (1) план святкування (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети