Здолбунівські юнаки змагались на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

17-19 травня 2016 року в м. Рівне та Острог відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. 16 команд Рівненщини визначали кращих у військово-спортивному багатоборстві (біг 100м., та 3000м., метання гранати, підтягування, плавання, стрільба та подолання смуги перешкод). 10 кращих юнаків за результатами спартакіади представлятимуть область на Всеукраїнському етапі у вересні 2016 року.
Здолбунівщину представляли у змаганнях юнаки, які вибороли звання кращих у відповідному районному етапі, який відбувся 22 та 25 квітня 2016 року. Варто відмітити, що наші юнаки з відповідальністю підійшли до змагань, проте відсутність навиків у військово-спортивному багатоборстві дались взнаки. Також хотілось би відмітити, що важко конкурувати у плаванні, коли басейну в районі немає, чи влучно стріляти в 50-метровому тирі, коли в районі з 16 тирів 14 не працюють і відсутній інвентар для стрільби, смуга перешкод, яка б відповідала вимогам в районі теж відсутня.
Тому враховуючи результати наших хлопців можна сказати, що вони зробили усе, що в їх силах.

В командному заліку Здолбунівщина посіла 10 місце.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети