Здолбунівські юнаки не втримали перемогу в Костополі

футбол здолбунів костопіль (3)Нічийний результат у футбольному матчі завжди оцінюється  діаметрально  протилежно з боку суперників. Кожен з них вважає, що він не дорахувався залікових очок. І, відповідно, втратив  важливі для нього два очка. Якщо  оцінювати результат матчу нашої юнацької команди «Гімназія» (Здолбунів) в Костополі  з позиції сьогодення,  то це відповідає дійсності. Ми дійсно втратили два очка. Але з позиції майбутнього  ми здобули дорогоцінне залікове очко, ціна якого набагато вагоміша. Підтвердженням цієї оцінки для кваліфікованих,  думаючих  цінителів футболу може бути фотографія,  на якій зафіксовано привітання капітанів команд перед початком матчу. Якщо абстрагуватися  тільки від  цієї фотографії, то  на полі зустрічаються юнацька та доросла команда.футбол здолбунів костопіль (2)

Для тих читачів  чи болільників,  які вперше  читають  звіт про матч команди «Гімназія»,  пояснюю, а  для постійних нагадую, наша команда  молодша за віковим цензом, а виступає в старшій віковій групі. Це  роз’яснення просимо сприймати не як виправдання негативних результатів , а виключно для об’єктивного адекватного сприйняття  результатів гри нашої команди, команди майбутнього.  А тепер про саму гру. Матч відбувся 23 жовтня на стадіоні «Колос» міста Костопіль.  Наша команда виступала в такому складі: Мельник Іван, Щенін Микола, Гайдучик Микола,  Гугайло  Олександр, Горбонос Дмитро, Сілідуєв Андрій, Жовтанюк Андрій, Ковальов Едуард, Левчун Володимир, Сержанюк Микола, Чичик Ігор. Капітан команди –Левчун Володимир. На заміну виходили: Гуральчук Володимир, Коник Назар, Калашник Михайло, Осадчий Дмитро. Арбітр матчу – Милян Сергій.футбол здолбунів костопіль (5)

 Матч розпочався з активних атак господарів, але тут відмінно, як і протягом усього матчу, зіграв наш воротар Мельник Іван. Його впевнена гра передалася всій команді, і поступово ініціатива перейшла до нашої команди. Перевага в швидкості та тактичній комбінаційній грі привела  до втілення цих дій у забитий м’яч. На  34 -й  хвилині у результаті швидкісної атаки після відмінної передачі Сержанюка Миколи  Ігор Чичик відмінним ударом головою відкрив рахунок у матчі.футбол здолбунів костопіль (9) футбол здолбунів костопіль (10) футбол здолбунів костопіль (11)

Рахунок 1:0, незважаючи на гострі атаки нашої команди після забитого м’яча,  так і не змінився до кінця першого тайму. Другий тайм  закономірно розпочався з активних атак господарів. На  56-й  хвилині, одна з атак господарів привела до голу в наші ворота. Гол забив нападник господарів Вдовиченко Микола. Після забитого м’яча гра перейшла, так би мовити, у режим «гойдалок». На атаку господарів наша команда відповідала своєю атакою. Відмінно в ці хвилини зіграли воротарі обох команд. У результаті матч закінчився з рахунком  1:1.футбол здолбунів костопіль (6) футбол здолбунів костопіль (1) футбол здолбунів костопіль (12) футбол здолбунів костопіль (13) футбол здолбунів костопіль (14)

 Наступну гру наша команда проведе на своєму полі 29 жовтня з командою «ОДЕК» Оржів. Команда «ОДЕК» на даний час не втратила жодного очка і, відповідно, є потенційним лідером у нашій групі. Запрошуємо всіх вболівальників  29 ЖОВТНЯ  прийти  на стадіон «ЛОКОМОТИВ» та підтримати нашу команду. Початок матчу 15.00. Чекаємо Вас.

Післямова: Загалом позитивні враження від нашої гри були дещо знівельовані від побаченої матеріальної бази команди господарів. Вашій увазі пропонується декілька фотографій спортивного комплексу  «Колос» у Костополі. Без коментарів. Порівняйте з нашою дійсністю. На даний час наша команда знаходиться поки що серед лідерів обласного чемпіонату серед юнаків. Я не помилився  й не обмовився.   Наша команда не збирається  здавати лідируючі позиції, але втриматися на досягнутих позиціях без допомоги та підтримки  з боку місцевої влади майже нереально.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Усі перемоги нашої команди  на даний час досягнуті, на жаль, не завдяки підтримці, а швидше  всупереч діям нашої місцевої  влади всіх рівнів. Матеріально – технічне забезпечення тренувального процесу нашої команди на даний час знаходиться в жахливому стані у порівнянні з нашими суперниками.  Високий професійний рівень тренерів та самовіддана праця гравців нашої команди без відповідної підтримки, на жаль, не можуть бути гарантами успіхів команди в подальшому. А отже, наше місто й район можуть знову опинитися в ролі аутсайдерів та відстаючих у порівнянні з іншими містами та районами нашої області.

Юрій Мельник Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети