Здолбунівські волонтери зробили яскравішим частинку міста

фарбування у гідропарку Здолбунова (50)Саме такою частинкою виявився оглядовий майданчик, яким завершується Алея Героїв Небесної сотні у здолбунівському гідропарку. Улюблене місце випускників шкіл та прогулянок у теплу пору року для здолбунівчан. За інініціативи волонтерського руху Здолбунівщини та за підтримки ЗЕОНівців зазнали змін декілька секцій огорожі та сам замок із ключиком по центру майданчика.

Слід відмітити, що вперше акція супроводжувалась місцевою фандрейзинговою кампанією по залученню коштів на витратні матеріали. Волонтери із скринькою підходили до всіх хто відпочивав чи прогулювався у гідропарку, прилеглих кафе і пропонували долучитись своїм внеском до оновлення, яке відбувається на майданчику. Адже здалека було добре видно, як на підвищенні роїться численна група людей, яка активно працює пензлями. Попри песимістичні очікування здолбунівчани приємно здивували. Всього за півгодини обходу гідропарку вони з радістю і іншими позитивними емоціями та словами кидали кошти у скриньку за що від волонтерів велика подяка.фарбування у гідропарку Здолбунова (48)

Чек, на що потрачено ці кошти (авансом куплялись за кошти учасників) прикладається, плюс закладено основу для продовження роботи. Спільним рішенням учасників вчорашнього заходу було прийняте рішення продовжити фарбування по мірі наявності ресурсів решти секцій огорожі майданчика, а їх там аж 72. Отож подивіться як було (а було непогано) і як стало (а стало Яскравіше і Патріотичніше) і долучайтесь до наступних заходів волонтерів. Фарба, пензлі, лотки під фарбу, валики досі є актуальними.фарбування у гідропарку Здолбунова (52)

Попри вітер і побоювання дощу, забруднений одяг і тіло, ось список тих, хто був цього дня робив місто яскравішим:

 1. Орлов Андрій, 15 років
 2. Мокрик Микола, 20 років
 3. Мазурець Юлія, 18 років
 4. Мокрик Ірина, 17 років
 5. Щавінська Домініка, 13 років
 6. Луцишина Катерина, 28 років
 7. Тимоха, років 4)
 8. Корнійчук Софія, 14 років
 9. Буднік Роман, 14 років
 10. Харитончук Віталій, 22 роки
 11. Дудар Дмитро, 15 років
 12. Приходько Максим, 14 років
 13. Парфенюк Сергій, 16 років
 14. Бондарчук Анатолій, 26 років
 15. Шимчук Ірина, 13 років
 16. Тарадайко Оксана, 13 років
 17. Бородатий Артем Топор :) без віку але дуже допоміг!!
 18. Орлов Микола, 40 років

Більше фото можна глянути у групі ЗС ВК  

Р.S Ще волонтери просили передати особливо романтичним натурам дряпати цвяхами про свої почуття на власних вхідних дверях, а не цьому замку..:)

Фотоісторія від початку до успішного фінішу

розфарбуй замок (1) фарбування у гідропарку Здолбунова (4) фарбування у гідропарку Здолбунова (3) фарбування у гідропарку Здолбунова (5) фарбування у гідропарку Здолбунова (7)


фарбування у гідропарку Здолбунова (9) фарбування у гідропарку Здолбунова (11) фарбування у гідропарку Здолбунова (12) фарбування у гідропарку Здолбунова (13)

фарбування у гідропарку Здолбунова (14) фарбування у гідропарку Здолбунова (15) фарбування у гідропарку Здолбунова (16) фарбування у гідропарку Здолбунова (18) фарбування у гідропарку Здолбунова (19)

фарбування у гідропарку Здолбунова (22) фарбування у гідропарку Здолбунова (21) фарбування у гідропарку Здолбунова (23) фарбування у гідропарку Здолбунова (24) фарбування у гідропарку Здолбунова (25)

фарбування у гідропарку Здолбунова (27) фарбування у гідропарку Здолбунова (29) фарбування у гідропарку Здолбунова (44) фарбування у гідропарку Здолбунова (46) фарбування у гідропарку Здолбунова (47)фарбування у гідропарку Здолбунова (55) фарбування у гідропарку Здолбунова (56) фарбування у гідропарку Здолбунова (54) фарбування у гідропарку Здолбунова (53) фарбування у гідропарку Здолбунова (2)

фарбування у гідропарку Здолбунова (28) фарбування у гідропарку Здолбунова (51) фарбування у гідропарку Здолбунова (45)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети