Здолбунівські волонтери пройшли таборування у замках Дубенщини

таборування форт Тараканів (14)Два дні таборування, яке організував Рівненський благодійний фонд «Любіть Україну» 27-28 вересня минули швидко. Програма була надзвичайно насичена, а тому час не помічався. Судіть самі, у суботу близько 20 активістів, які були відібрані на цей вишкіл по заявкам, завітали на Тараканівський форт. Саме там розгорнулась спортивно-туристична та медична частини навчання-змагання. Допомагали волонтерам досвідчені тренери НГО «Екстрім» на чолі із кандидатом в майстри спорту із спортивного туризму Тетяною Сай та Дмитром Галієм. ВІДЕО

Запропоновані ними вправи розвивали здібності швидко і правильно звести намет, розпалити вогнище із власноруч зібраних засобів, подолати прірву  по паралельним тросам, спуститись з висоти, піднятись, переправитись на карабінній переправі.таборування форт Тараканів (32)

таборування форт Тараканів (27) таборування форт Тараканів (37) таборування форт Тараканів (38)

Розділені навпіл команди, які представляли Здолбунівщину і Дубенщину не лише долали перешкоди, а й змагались між собою. Цю денну програму впевнено виграли здолбунівчани і заслужено відправились на польову кухню. Справжні господині-помічниці Ірина та Юлія нагодували усіх смачної їжею, приготованою на вогнищі. І знову вперед, на цей раз слухати і дивитись за студентами-медиками, які показували корисні вправи із надання першої медичної допомоги, а потім до 8-ми метрової стіни тренуватись у транспортуванні постраждалих. Присутні на таборуванні дівчата не гірше хлопців і спускались і підіймались по відвісній стіні.
таборування форт Тараканів (5)

Треба відзначити, що на початку таборування спортивний тон учасникам задав сам голова Правління благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич, який завітав до них на..квадроциклі  у спортивній формі. Зняв шолом і привітався та представив своє бачення таборування. Вийшло доволі спортивно і символічно, особливо якщо зважати на те, що 27.09 це ще і всесвітній день туризму.таборування форт Тараканів (18)

Вечірня суботня програма включала в себе великий квест-орієнтування. Перед стартом тренери ознайомили із загальними принципами орієнтування на місцевості та відправили дві команди по мітках  шукати 10 контрольних пунктів. Дубенчани впорались швидше, але здолбунівчани знайшли всі контрольні точки і швидше склали загадане слово.таборування форт Тараканів (46)

За вечерею з казанка, була змога поділитися враженнями від насиченого дня і запланувати наступний.таборування форт Тараканів (19)

Недільний день пройшов на території вже іншого історично-культурного об’єкту, а саме Дубенського замку. У тронній залі, завдяки добрій волі керівництва замку, було проведено навчальну сесію із волонтерства та фандрейзингу. Що теж символічно. Провела його виконавчий директор Волинського ресурсного центру Руслана Стасюк. Учасники змогли ще ближче познайомитись, дізнатись одне про одного в т.ч про взаємний досвід, хоч і невеликий., волонтерської діяльності. У міні-презентаціях було зрозуміло, що і представники громадської експертної ради Дубенщини, волонтерського руху Здолбунівщини, громадської організації «Екстрім» мають свої історії успіху.
тренінг у Дубно (7) тренінг у Дубно (6) тренінг у Дубно (5) тренінг у Дубно (2)

Про мотиви волонтерської діяльності, способи роботи із потенційними благодійниками, учасники і послухали і попрактикувались їх визначити чи доповнити самостійно.

Після обідньої перерви знову була насичена практична частина, яка проходила вулицями Дубно. Це помічники фонду «Любіть Україну» в реальних ситуаціях засвоювали почуте про залучення фінансування. Після цього ділились враженнями про те як пройшов польовий етап і розбирали найбільш вдалі підходи до людей, які спонукали їх пожертвувати кошти.Як результат за 50 хвилин практики було зібрано 503 гривні на програму “Укомплектуй свою лікарню”!! Вдумайтесь щостогривень за 10 хвилин. Це реальне застосування якісних знань на практиці!тренінг Дубно_2 (2)

На завершення таборування всі учасники отримали корисні посібники і журнали про історію Рівненської області, в т.ч культурні пам’ятки Дубенщини і Здолбунівщини, сувеніри з місць проведення заходу. Організатори заходу висловили сподівання, що отриманні знання допоможуть волонтерам бути корисними як у своїх громадах так і у діяльності благодійного фонду «Любіть Україну», який виступив піонером справи якісної підготовки фандрейзерів і волонтерів серед благодійних фондів, які з’явились протягом останніх років.

Здолбунів-Тараканів-Дубнотаборування форт Тараканів (42) таборування форт Тараканів (4) таборування форт Тараканів (3)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети