Здолбунівські цементники вже ремонтують нову лінію і шукають інших постачальників …сміття

Нещодавно, після зупинки новозбудованого сміттєпереробного заводу, який постачав флафф для спалювання у печах здолбунівського ПАТ “Волинь-цемент” у деяких он-лайн ЗМІ, зявилась інформація про можливі позови зі сторони цементників до заводу. Мовляв, переобладання на заводі робилось під альтернативне паливо, а якщо його немає, то і інвестиції виходить що були не ефективно використані.

Кореспондент РВ зясовував цю ситуацію.

Німецька компанія “Дікерхофф”, яка є власником ПАТ “Волинь-Цемент”, поки не збирається висувати фінансових претензій Рівненському сміттєпереробному заводу, який мав постачати альтернативне паливо на підприємство. Ця угода не виконується, бо у грудні сміттєпереробний зупинився через суперечності в українському законодавстві — зокрема, досі в державі не визначено тариф на переробку побутових відходів.

Євген Щербаков, комерційний директор ПАТ “Волинь-Цемент”:

— Компанія “Дікерхофф” витратила 5 мільйонів євро на переобладнання своєї лінії для прийому альтернативного палива на заводі “Волинь-Цемент”. Це немалі гроші. Втім, мені невідомо, щоб нині компанія “Дікерхофф” вела роботу з формування фінансових претензій до сміттєпереробного заводу.

Я не вважаю, що в нинішній ситуації висувати якісь санкції було б доцільно. Ми, навпаки, хочемо налагодити тісну співпрацю. Наприклад, у Польщі подібні проекти досить успішно працюють. Сподіваюсь, що з часом і в нас він буде ефективним. Наразі наша лінія з прийому альтернативного палива перебуває на плановому щорічному ремонті. Плануємо запустити її не раніше весни.

Окрім Рівненського сміттєпереробного заводу, у нас були й інші постачальники альтернативного палива. Щоправда, їх не дуже багато було. Тому нині працюємо над розширенням кола таких постачальників, аби не залежати від ситуації на сміттєпереробному заводі.

Влад ІСАЄВ для РВ

Додатково можна прочитати: Кадрові зміни на здолбунівському цементному

Міністр поїхав-завод закрилиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети