Здолбунівські танцюристи повернулись зі Львова з перемогою

Бальним танцем можна назвати будь-який розважальний танець, який танцюють на балах, у танцювальних залах чи салонах. Однак із організацією мережі танцювальних змагань, цей термін набув вужчого, специфічного значення. В цьому вужчому значенні до бальних танців відносять танці, визнані міжнародними танцювальними організаціями або місцевими організаціями в окремих країнах.

Змагання з бальних танців проводяться на всіх рівнях, починаючи від любителів-початківців і закінчуючи професіоналами. 30 березня 2013 року в місті Львів відбулися кваліфікаційні змагання спортивного танцю на кубок «Діадема -2013», в яких взяли участь пари учасників любительського об’єднання «Школа танцю» /керівник Олена Галій/ Здолбунівського районного будинку культури.  Яскраві номери були представлені парами Семенюк  Ярослав та Стецюк Валентина, які на цих змаганнях, в категорії “дебют до 6 років” отримали почесне І місце, а Рачковська Ангеліна та Шепелюк Михайло в категорії “дебют до 8 років”,  вибороли  ІІ місце.

Ці пари маленьких танцівників вразили суддів своїм оптимізмом, посмішками на обличчях, блиском в очах і харизматичністю.

 

Провідний методист Здолбунівського районного  будинку культури                                             Валентина Теребійчук

На фото переможці кваліфікаційних змагань спортивного танцю на кубок «Діадема -2013» Михайло Шепелюк, Валентина Стецюк, Ангеліна Рачковська, Ярослав Семенюк, керівник Олена Галій.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети