Здолбунівські слідчі відзначають своє професійне свято

ДовбенкоДехто обирає професію медика, дехто – вчителя, інший – інженера. А от Олег Довбенко, ще будучи підлітком, мріяв стати міліціонером.

Батьки вибору сина були не проти, всіляко його підтримували. У 2006 році Олег вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання. У 2010 році отримав лейтенантські погони та був призначений на посаду слідчого у Здолбунівський районний відділ міліції.

Олег Довбенко відверто зізнається, що перші дні служби були важкими.

– Звичайно, молодому співробітнику, який щойно прийшов на практичну роботу важко адаптуватися до умов міліцейських буднів. – згадує Олег Довбенко. Але, завдяки підтримці та розумінню старших колег, цей процес набагато легше відбувається.

Тоді молодого слідчого повністю поглинула робота. Він з впевненістю стверджує, що розслідування будь-якої справи вимагає насамперед професіоналізму.

Керівництво Здолбунівського районного відділу міліції вважає його відповідальним та успішним працівником.

– Олег Юрійович дисциплінований та цілеспрямований співробітник, вирізняється порядністю та добротою. Про таких людей як він говорять – «професіонал своєї справи» – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

Дехто може подумати – ще молодий. Але це саме той наглядний приклад, де можна з впевненістю сказати, що справжній досвід вимірюється не роками.

За його старанність та сумлінне виконання службових обов’язків у 2013 році Олега Юрійовича призначають на посаду старшого слідчого.

Мабуть краще за слова про роботу, розкажуть його нагороди та відзнаки. Неодноразово Олег Довбенко заохочувався керівництвом районного відділу міліції, Управлінням МВС України в Рівненській області, керівниками органів місцевого самоврядування. Відзначило своєю увагою молодого співробітника і керівництво МВС України – на його міліцейській формі майоріє нагрудний знак «За відзнаку в службі – II-го ступеня».

– Робота слідчого є втіленням основоположного принципу – невідворотності покарання за скоєння протиправних вчинків. – зазначає молодий офіцер. – У зв’язку із прийняттям нового Кримінально-процесуального кодеку України довелося починати працювати, як то кажуть, з нуля.

Багато уже людських доль пройшло через нього, але Олег Юрійович завжди об’єктивно підходить до кожного. Дотримання законності є найголовнішим принципом, яким керується у своїй роботі.

Хоч робота слідчого – нелегка, відповідальна і потребує багато часу, молодий офіцер з гордістю вказує на те, що саме вона є хобі його життя.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВС



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети