Здолбунівські школярі в гостях у міліції

школярі у міліції (3)З настанням літніх канікул почали працювати табори у школах. В рамках операції «ЛІТО-2014» працівники КМСД лінійного відділу на ст. Здолбунів запросили на екскурсію до ЛВ на ст. Здолбунів учнів з 1-го по 4-ий класів, а також з 5-го по 8-ий класів ЗОШ №5 м. Здолбунова.

Старшим оперуповноваженим КМСД майором міліції Кашицьким М.В. було звернуто увагу дітей на правила поведінки під час подорожей залізничним транспортом. Як потрібно діяти у ситуації коли загубився на вокзалі та прилеглій до залізниці території. Також наголошено про дотримання правил особистої поведінки під час канікул, тобто про заборону перебування малолітніх осіб в розважальних закладах без батьків, або осіб, які їх замінюють в період з 22.00год до 06 год. 00 хв., та про розмір та накладання штрафів за вищевказані адміністративні правопорушення.школярі у міліції (4) школярі у міліції (1)

Після бесіди було проведено екскурсію в адміністративній будівлі ЛВ на ст. Здолбунів було продемонстровано спеціальні засоби, а також засоби індивідуального захисту з якими працівниками міліції здійснюється повсякденна служба.

Залишаючи лінійний відділ на ст. Здолбунів учні та вчителі подякували за цікаву проведену бесіду, а також екскурсію працівниками КМСД ЛВ на  ст. Здолбунів.школярі у міліції (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети