Здолбунівські школярі мали доступ до заборонених сайтів прямо зі школи

shkolarПрокурори перевірили, як в школах дотримуються вимоги законодавства про захист суспільної моралі. Встановлено, що більшість загальноосвітніх шкіл, які мають комп’ютерні комплекси, підключені до мережі Інтернет, належні заходи щодо обмеження засобами комп’ютерного адміністрування доступу учнів до інтернет-ресурсів забороненого змісту не вжито — у жодному комп’ютерному комплексі не встановлено обмежений доступ.

У комп’ютерних класах виявлено факти неконтрольованого доступу учнів через мережу Інтернет до сайтів, що містять елементи насильства та жорстокості, фільмів, які мають обмеження вікової категорії, реклама алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Прокуратурою району внесено подання начальнику відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації.

Старший прокурор прокуратури Здолбунівського району Олег Соботюк.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети