Здолбунівські школи з порушеннями здавали приміщення в оренду

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПід час прокурорської перевірки діяльності відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації щодо організації перевезення дітей шкільними автобусами до навчальних закладів району виявлено порушення вимоги ст.45 Закону України «Про дорожній рух» щодо проходження водіями щоденного медичного огляду перед виїздом на рейс і по завершенню роботи, вимог ст.38 Закону України «Про автомобільний транспорт» з приводу не забезпечення супроводу медичними працівниками на час перевезення дітей до навчальних закладів.

Також встановлено порушення вимог Законів України «Про освіту», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» Мізоцьким НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», Здолбунівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Здолбунівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, Здолбунівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Здовбицькою ЗОШ І-ІІІ ступенів при наданні в оренду нежитлових приміщень шкіл суб’єкту підприємницької діяльності з метою проведення навчальних заходів без відповідної ліцензії.

На вимогу прокуратури вказані порушення законодавства усунуті, до дисциплінарної відповідальності притягнуто винних посадових осіб загальноосвітніх навчальних закладів.

Додержання вимог законодавства при перевезенні дітей в подальшому перебуває на постійному контролі прокуратури району.

Прокурор Здолбунівського району    Ігор ОльшанецькийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети