Здолбунівські школи можуть знову позмагатися за спортінвентар від братів Кличко

Klitschko Foundation запускає проєкт для українських шкіл! Школи з різних регіонів України можуть долучитись до проєкту «Посилка Успіху»‎!

«Посилка Успіху»‎ – освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

В Україні існує проблема з недооцінкою уроків фізичного виховання. Саме на шкільних уроках можна заохотити дітей до занять спортом, це основа здорової та сильної нації, він виробляє характер та дисципліну. Діти не завжди мотивовані відвідувати уроки фізичного виховання. Часто вони мотивують це тим, що в школах немає нового, якісного та безпечного спортивного обладнання, а методи викладання застарілі, без цікавих ігор та вправ.

Саме тому Klitschko Foundation створили проєкт, що покликаний змінити цю ситуацію. 

Проєкт складатиметься з 2 частин: онлайн-навчання вчителів/ок та організації локальних проєктів.

Окрім цього учасники зможуть:

 

  • декілька разів на тиждень брати участь у тренінгах та лекціях на актуальні теми; 
  • навчитися створювати команди та реалізовувати власні проєкти; 
  • отримати спортивний інвентар для своєї школи.

«Проєкт «Посилка Успіху»‎ комплексно підходить до популяризації спорту в Україні. Ми не просто даємо школам спортивний інвентар, ми розповідаємо про новітні методики викладання та лайфхаки, які зроблять уроки цікавішими»‎ — каже менеджер проєкту, Дмитро Крижанівський.

Більше про проєкт можна дізнатись та зареєструватись тут: https://www.klitschkofoundation.org/projects/sport/posilka-uspikhu/ 

Проєкт реалізується за кошти Klitschko Foundation.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети