Здолбунівські рятувальники допомогли переселенцям

переселенці в БілашевіРодина Ковтоненків на початку липня 2015року переїхали до Рівного з  Макіївки, що у Донецькій області. Сім’я у них велика: двоє дорослих, двоє синів і третій малюк скоро побачить світ. Та винаймати житло люди не мали змогу, тому пожили пару місяців, вирішили переїхати до села у Здолбунівському районі.
За допомогою вони звернулися до Здолбунівських рятувальників, які з радістю допомогли Ковтоненкам із переїздом. Транспортом із Рівного сім’ю та їх речі перевезли до села Білашів Здолбунівського району. Там сільська рада безоплатно надала переселенцям житло.
Від імені всієї родини голова сім’ї подякував за проявлену до них турботу. В особистому спілкуванні він розказав, що через військові дії на Сході країни, вони змушені були залишити власну домівку, щоб дружина у спокійних умовах змогла народити, а діти більше не чули вибухів та пострілів. Особливу подяку висловлювали Білашівському сільському голові Василю Парфеновичу Зайшлому, який знайшов житло для їхнього постійного проживання.
переселенці в Білашеві

переселенці в БілашевіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети