Здолбунівські проекти можуть отримати більше 23 мільйонів від ДФРР

Сьогодні відбулося засідання Рівненської регіональної комісії з відбору проектів, які цьогоріч реалізовуватимуть на Рівненщині коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук на своїх сторінці у Фейсбук, відповідно до оцінок членів комісії, Здолбунівщина має досить високі шанси у 2018 р. отримати з ДФРР кошти на два об’єкти:
на будівництво спорткомплексу на «вісімці» (шосте місце у рейтингу); 
на будівництво дитячого садочка в с.Новомильськ (21 місце у рейтингу).

Загалом у 2018 році Здолбунівський район від ДФРР може отримати близько 23,5 млн.грн .

Оцінювання відбувалося за такими критеріями: вплив проекту на громаду та регіон, ступінь вирішення проблеми, інноваційність, співфінансування з місцевих бюджетів, соціально-економічна спрямованість проекту.

Відбиралися проекти та інвестиційні програми, які набрали найбільше балів. Максимальна сума балів у межах однієї категорії – 20 балів, максимальна загальна кількість балів – 100.

Нагадаємо, що у 2018 році сума коштів ДФРР для Рівненської області збільшилась, і тепер вона становить 214 млн. грн.

90 проектів від Рівненщини, в тому числі і 9 проектів, щодо об’єктів Здолбунівщини, претендували на отримання фінансування з ДФРР. Саме стільки заявок зареєстрували на он-лайн платформі Мінрегіону.

Проекти від Здолбунівщини подали 3 сільські ради району, а саме Копитківська, Здовбицька та Ступнівська сільські ради. Також два проекти подано від Здолбунівської райдержадміністрації, 1 проект від Рівненської обласної ради та 3 проекти від Здолбунівської міської ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети