Здолбунівські працівники освіти долучились до протестних закликів

zbory_2 (1)

Вчитель гімназії резонно вносить правки до резолюції зборів

zbory_2 (7)

Від цього колишнього директора колишній начальник відділу освіти багато що про себе почула про 14 звільнених директорів

У суботу, 8 лютого в сесійній залі Здолбунівської райради зібралося близько 40 працівників освіти, що представляють 14 загальноосвітніх закладів, щоб висловити свою позицію щодо суспільно-політичної ситуації в Україні загалом, та районі зокрема. Оскільки керівництво відділу освіти, як і керівництво профспілки працівників освіти від проведення даного заходу відмежувалося (на відміну від своїх колег із культури, які виявилися більш громадсько свідомими та висловили свою позицію ще 24 січня), то сьогоднішній захід не можна називати конференцією. Це були збори небайдужих освітян, які, як і належить інтелігенції, не стали ховати голову в пісок, коли в Україні відбувається революція. Адже на Майдані стоять їхні діти. Рідні в тому числі. Захід відвідали депутат Рівненської облради Ніна Путіліна, депутати Здолбунівської райради Юрій Пшеничний, Володимир Карпетченко, Сергій Кондрачук та Олександр Бондарець.

zbory_2 (5)

Здовбицька школа в лідерах протидії антидемократії

Але головна мета, з якою збиралися освітяни – це дати оцінку політичній ситуації. Як наслідок, було одноголосно прийнято звернення до ВРУ з вимогами повернення до Конституції 2004 року, відставки Президента  (див.проект звернення на фото).zbory_1 (2)

zbory_2 (2)

Сергій Кондрачук – і замість вихідних на трибуні

Також збори постановили обрати ініціативну групу по створенню незалежної профспілки освітян Здолбунівщини, яка б відстоювала інтереси своїх членів, а не влади.

Торкнулися на зборах і ситуації в районі. Так, присутній депутат Здолбунівської райради Сергій Кондрачук наголосив, що на сьогодні залишається вакантною посада начальника відділу освіти.

zbory_2 (3)

Депутата облради найбільше обурило, що на потреби телефонної лінії до губернатора в бюджет заклали коштів втричі більше чим на інформатизацію шкіл області

«Не так давно громада звільнила 2 заступників голови Здолбунівської РДА, в тому числі вашого профільного заступника. Змінила місце роботи й начальник Здолбунівського районного відділу освіти. На сьогодні ця посада вакантна. Чому б вам, активним представникам освітньої галузі, тим, хто не побоявся тут сьогодні зібратися, щоб висловити свою думку, не запропонувати депутатам кандидатуру, яку ви хотіли б бачити на чолі відділу освіти в Здолбунівському районі? Думаю, ми, депутати, змогли б переконати голову Здолбунівської РДА дослухатися до вашої думки. Начальником відділу освіти має бути авторитетна людина, яку поважає і район, і педагоги, а не активіст Партії Регіонів, призначений забезпечувати результат на наступних виборах. В сьогоднішній ситуації, коли до Народної Ради Здолбунівщини входить понад 2/3 депутатського складу, виконавчій владі нічого не залишиться, як погодитися із вашою пропозицією, підтриманою депутатами райради. Інакше голові РДА знову доведеться втікати в оточенні міліції від сотень людей, які прийдуть до нього на прийом і запитають, за яким критерієм обирали начальника освітян» – зазначив Кондрачук, додавши, що це його особиста позиція, а не офіційна заява Народної Ради.

А депутат райради Володимир Карпетченко, нагадав присутнім, що віднедавна звільнення і призначення директорів відбуваються із погодженням райради тож боятись їм гніву і розправи від керівництва РДА не потрібно.

Слова відчаю і водночас надії звучали з вуст директорів шкіл, як нинішніх так і колишніх, вчителів, депутатів. Виступаючі висловили надію, що після цих зборів будуть подальші реальні кроки, як то позачергові збори профспілки та вплив на вибір кандидатури начвідділу освіти району.

ВІДЕО


zbory_1 (4) zbory_1 (5) zbory_1 (6)

zbory_1 (1)

 

zbory_2 (4)zbory_2 (8)

zbory_2 (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети