Здолбунівські пожежники застерігають: не станьте жертвою пожежі

pogegЗ початку 2014 року в області виникло 14 пожеж у порівнянні із 11 за алогічний період минулого року (+18,2%). На пожежах загинуло 4 особи у порівнянні із 1 за аналогічний період минулого року (+300%), з яких 2 дитини у порівнянні із 0 у 2013 році (+200%).

 Зокрема, у період з 01 по 05 січня 2014 року в області виникло 14 пожеж, основними причинами виникнення яких були:

– порушення правил під час влаштування та експлуатації електроустановок  –  6 випадків;

– необережне поводження з вогнем – 3 випадки;

– порушення правил обладнання та експлуатації печей – 5 випадків.

Так, у поточному році виникли наступні випадки резонансних пожеж:

– 03.01.2014 р. у житловому будинку, за адресою: с. Річки, вул. Зелена, 7, Корецького району. Вогнем знищено 1,5 м2дерев’яної підлоги в приміщенні кухні житлового будинку (дерев’яний, критий жерстю, розміром 9х5м). На місці пожежі виявлено труп господарки 1924 р.н.;

– 04.01.2014 р. у ТЦ «ШОК», ТзОВ «Актіон Україна», за адресою:     м. Рівне, вул. Коновальця 1б. Будівля 3-х поверхова, цегляна, розміром 30х40м, перекриття залізобетонне, крита рубероїдом. Вогнем пошкоджено обшивку будівлі на площі 50м2 та компресори кондиціонерів і холодильних установок.

– 05.01.2014 р. у господарській будівлі, за адресою: с. Карпилівка,             вул. Центральна, 28, Рівненського району. Вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку, пошкоджено стіни та речі домашнього вжитку. На місці пожежі виявлено тіло власника 1929 р.н.

– 04.01.2014 р. у житловому будинку, за адресою: с. Шпанів,  вул. Гора, 8, Рівненського району. Вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку (дерев’яний з прибудовою з піноблоків, розміром 10х12м, критий шифером), пошкоджено стіни та речі домашнього вжитку. На місці пожежі виявлено тіла двох доньок власника: 2006 р.н. та 2009 р.н.

Шановні батьки. Не допустити повторення подібних трагедій цілком спроможні ми з вами. Варто лише постійно дбати про безпеку своїх дітей та не залишайте їх без нагляду! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовими приладами тощо. Щоб не трапилося біди потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій небезпечній ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

 Здолбунівський районний сектор ГУ ДСНС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети