Здолбунівські політики закликають найближчу неділю провести у Києві

У четвер, 21 листопада ц. р., у зв’язку з надходженням до райради листа від депутата Володимира Карпетченка, відбулося засідання президії Здолбунівської районної ради, на якому прийнято наступне звернення:

На виконання рішення сесії Здолбунівської районної ради № 575  від 23 жовтня 2013 року “Про Звернення депутатів Здолбунівської районної ради щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом”, на підтримку Євроінтеграційного курсу Президента України Віктора Януковича, з метою захисту євроінтеграційних прагнень українського народу та сприяння підписанню Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, президія Здолбунівської районної ради просить усіх небайдужих жителів Здолбунівщини, депутів місцевих рад, 24 листопада 2013 року о 13.00 годині підтримати на Європейській площі в м. Києві Народне Віче «За європейську  Україну!».

 Зазначимо, що за це Звернення проголосували всі присутні (10 із 18) члени президії, а саме представники фракцій “Наша Україна” (2), ВО “Батьківщина” (1), “Відродження” (1), УНП (1), Народна партія (1), “Фронт змін” (1), “Сильна Україна” (1), а також голова та заступник голови районної ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети