Здолбунівські перевізники, влада і пасажири: нічого не бачу нікого не чую

Ситуація із пасажирськими перевезеннями на маршрутах Здолбунівщина-обласний центр і досі гостра і немає всіх відповідей на усі запитання.

Запитання до влади від мешканців: на якій підставі відбулось збільшення тарифів на перевезення. Хто їх затвердив і у якому розмірі та на підставі яких розрахунків? Хто і як перевіряв перевізників в період самовільного підняття тарифів і які результати цих перевірок.

В той час як немає відповідей ні від РДА ні від ОДА на ці запитання, зате сайт Здолбунівської РДА друкує інформацію про проведення Місячника культури перевезення, який оголосив заст.голови Рівненської ОДА Тарас Пустовіт. Це звучить як знущання над пасажирами?

Вже три тижні не можна дійти шва за що і чому водій маршрутки спробував викинути з авто пасажира. Звернення подано в Здолбунівську РДА, Здолбунівський і рівненський РВ і МВ МВС. Що ще на гарячу лінію подзвонити??pereviznyki

vidpovid_mvs1Здолбунівська РДА надіслала свій варіант відповіді на запитання які мають бути тарифи на маршруті Рівне-Здолбунів. Якщо коротко-то знати не знаємо чому ці тарифи такі тому пишемо листа в область.vidp_rda_tarifА хто в області його буде читати? Чи не той самий Тарас Пустовіт, який видає нині доручення про культуру обслуговування, а сам фактично закрив очі на самовільне підняття цін на проїзд?

А тепер математична задачка від мешканців перевізникам, яка надійшла на ел.пошту ЗС про нібито нові тарифи: ЦІКАВА МАТЕМАТИКА або задача на одну дію з двома розв’язками.

Вихідні дані – тарифи з печаткою якогось директора (а не розпорядження голови Рівненської ОДА)

tarif

Задача: Яка вартість проїзду у маршрутному таксі від зупинки Здолбунів-2 до Здолбунова, якщо гранична вартість проїзду від Здолбунова до Рівного 6 грн, а від Рівного до зупинки Здолбунів-2 – 4 грн 50 коп?

Розв’язок №1: Якщо гранична ціна від Рівного до Здолбунова 6 грн, то вартість проїзду від Здолбунова – 2 до Здолбунова становить:  6 грн – 4 грн 50 коп = 1 грн 50 коп

 Розв’язок №2: Згідно тарифів, затверджених перевізником,  вартість проїзду становить: 6 грн – 4 грн 50 коп = 3 грн

А ще така задача:  скільки коштує проїзд до м.Рівне згідно вартості проїзду між проміжними зупинками?

 Розв’язок:

Здолбунів – Здолбунів-2 – 3 грн

Здолбунів-2 – Квасилів – 2 грн

Квасилів – Новий двір – 2 грн

Новий двір – Рівне – 3 грн

Відповідь:  10 грн.

Виникає логічне  запитання:

Про яку собівартість перевезень говорять перевізники, мотивуючи необхідність підвищення вартості проїзду:  Та, що до Рівного – 6 грн, чи та, що прихована на проміжних зупинках – 10 грн.?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети