Здолбунівські пенсіонери вивчають фінансову грамотність

2014429120700За ініціативою ПриватБанку весною 2014 року в усіх регіонах України розпочато проведення  курсів фінансової грамотності для пенсіонерів, де співробітники банку навчають клієнтів користуватися банкоматами, терміналами, налаштовувати смс-повідомлення про стан карткового рахунку, а також розповідають, що таке інтернет-сервіс Приват24.

«Зараз, коли з’явилося дуже багато банківських новинок, інтернет-технологій, виникла проблема, що багато пенсіонерів бажають ними користуватися, але не знають як правильно це зробити. – говорить Наталія Костюшок, заступник керівника напрямку соціальних програм Північно-Західного регіонального управління  ПриватБанку. – Враховуючи велику кількість прохань та намагання покращити взаємодію банку з клієнтом було прийнято рішення проводити навчання пенсіонерів на спеціалізованих курсах фінансової грамотності».

Не оминули корисні навчальні програми і пенсіонерів Рівненщини. Так  вперше організували такі практичні навчання фінансової грамотності на базі  Здолбунівського відділенні ПЗРУ ПриватБанку.

“Таке навчання зацікавило дуже багатьох людей старшого віку. На перше заняття прийшло багато пенсіонерів, які намагаються раціонально вести свій фінансовий облік та при можливості економити при здійсненні банківських операцій. – розповідає  керуюча відділенням Віра Грицак –  Майже всі вони – постійні клієнти ПриватБанку, але були і ті, хто тільки нещодавно почав користуватися послугами банку. Після лекції, яку проводили працівники відділення ми закріпили на практиці отримані знання на терміналі самообслуговування та банкоматі.”

“Я завжди мріяла постійно бути в курсі стану  власного пенсійного рахунку, дивитись скільки надійшло коштів, скільки нараховано відсотків по депозиту. Проблема, що  відділення банку далеченько, та й спеціалісти постійно обслуговують людей, тому не завжди могла отримати цю інформацію. – розповідає Марія Онокало, – Здивувалась, але це можливо робити самостійно за допомогою сервісу Приват24. Мене досконало  проінформували як здіснювати банківські операції за допомогою інтернет банкінгу Приват24. В мене в дома не має комп’ютера та інтернету, але що вразило –  на відділенні створено спеціальне місце з комп’ютером, за яким клієнти вільно можуть користуватись цим банківським сервісом, якщо у дома відсутній інтернет.”

“Після зустрічі, залишилось багато позитивних вражень. – резюмує Наталія Костюшок. Набуті навички з користю будуть використані в повсякденному житті при здійсненні банківських операцій.

Хмельник Андрій, керівник  прес-офісу ПриватБанку в РівномуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети