Здолбунівські пенсіонери люблять донецький банк

karikatПринаймні такий висновок напрошується, після вивчення інформації Пенсійного фонду України “Про рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, щодо укладання договорів з банками у 2014 році.

Ось це рішення ПФУ.

rishenna PF

А ось який банк дістався пенсіонерам Здолбунівського району.rishenna PF_1

Цікаво, хто рекомендував цей банк і у який спосіб він дістався саме Здолбунівському району, якщо на території усього району жодного відділення і банкомату? А найближче відділення у м.Рівне.

bank kapital_2 bank kapital_1 bank kapital_3карикатура Віктора ГолубаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети