Здолбунівські організатори склопункту закликають до чистоти, а самі забруднюють своєю рекламою опори, огорожі міста

borotba zi spamom (2)

У Здолбунові з’явився склопункт. Скажете, що ж тут такого? Дійсно, нічого. Але його організатори, звісно, бажають, щоб про нього дізналось якомога більше здолбунівчан. Спосіб реклами вибрали традиційний, примітивний, провінційний – спамерський. По огорожах і стовпах міста. І щоб вітер не здув раптом їх пляшкову рекламу, обмотують скотчем для надійності.

sklo (1)

Так і висить клаптик паперу  на багатьох електроопорах навколо місця розташування нового бізнесу. Але пікантність ще й у тому, що на цих рекламках самі бізнесмени ЗАКЛИКАЮТЬ до ЧИСТОТИ.  Цитуємо: “Збережи чистоту за гроші”. А самі гроші за чистоту пошкодували, щоб подати платну рекламу в газети, зробити флаєра, рекламки, щоб роздавати в руки людям, повісити під скло на дошки оголошень. Воістину приказка про щепу й колоду в оці в цьому випадку актуальна.

sklo (2)

Хотіли реклами – отримуйте! Шановні працівники міліції, депутатської комісії з благоустрою, адреса склопункту вказана на рекламках. Як нам повідомляла у своїй відповіді здолбунівська міліція, із місцевими бізнесменами проведена роз’яснювальна робота щодо недопустимості реклами у невстановлених місцях. Ось тут ви нам про це писали. Хтось вас не почув.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети