Здолбунівські офіцери добре спрацювали у Корці

За отримання неправомірної вигоди судитимуть виконувача обов’язків військового комісара Корецького районного військового комісаріату Сергія Козаченка

Майора затримали ще 21 березня. Оперативно спрацювали співробітники Здолбунівського міжрайонного відділу СБУ, до сфери дії якого входить і Кореччина. Офіцер одержав неправомірну вигоду в розмірі 6,8 тис. грн. від військовозобов’язаного за визнання його непридатним до військової служби за станом здоров’я та виключення з військового обліку військовозобов’язаних, які підлягають призову на службу.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України повідомила, що військова прокуратура Рівненського гарнізону вже направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою виконувача обов’язків військового комісара Корецького районного військового комісаріату Рівненської області в одержанні службовою особою неправомірної вигоди. Правопорушник вину в інкримінованому кримінальному правопорушенні визнав повністю. Державне обвинувачення в суді підтримує військова прокуратура Рівненського гарнізону.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети