Здолбунівські націоналісти пообіцяли самостійно виконати рішення міської ради в разі її зволікання

Вчора, після сутички біля пам’ятника Приходьку лідери місцевого Нацкорпусу розповсюдили наступну інформацію:

Сьогодні, 11 травня, у нашому місті відбулася ганебна подія. Міська влада вкотре показала, що вона спроможна лише говорити і рідко дійсно діяти. Пам’ятник совковому Герою Миколі Приходьку так і не вдалося демонтувати.

Багато питань викликає позиція ПОЛІЦІЇ ТА СБУ. Де вони були? Чому не проконтролювали, щоб рішення про декомунізацію було виконане?!

На місці подій були присутні активісти Національного корпусу та інших громадських націоналістичних організацій. Вони прийшли підтримати знесення пам’ятника й не приховували свою позицію стосовно знесення, за що згодом проплатились. Дорогою додому наших хлопців переслідували молодики спортивної тілобудови, котрі спробували нанести тілесні ушкодження. 4 проти 2.

Національний корпус звертається до тих, хто напав на наших хлопців: пам’ятайте, ви вчинили ганебно. НК ґрунтується на принципах побратимства, тому відплата буде рівноцінною.

Від сьогодні НК бере справу щодо знесення пам’ятника під свій контроль. Якщо його не знесуть комунальники, то це зроблять українські націоналісти. Здолбунів завжди був, є і буде містом патріотів та націоналістів.

Прихильники радянських героїв пообіцяли прийти на сесію міської ради, що відбудеться 14 червня. Туди ж прийде Національний корпус, який відстоюватиме свою радикальну позицію.

МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ НАМ
СЛАВА УКРАЇНІ!

П.С. Нагадаємо, пам’ятник Миколі Приходьку підпадає під дію законодавства України про декомунізацію. Як розповів історик, завідувач кафедри історії МЕГУ Андрій Жив’юк, Микола Приходько був бійцем загону «Переможців». Це був загін спеціального призначення НКВС (карального органу Радянського союзу), створений для диверсій та терору за лінією фронту.

Від ЗС: коментуємо: 1)СБУ та Нацполіція не контролюють виконання рішень міської ради вони забезпечують правопорядок і національну безпеку 2) Відповідальний за виконання рішення міської ради директор КП “Здолбунівське”, якого призначає особисто міський голова 3)Це чудово коли громадськість контролює виконання рішень міської ради, проте хотілось би бачити ту ж громадськість біля криворуких асфальтоукладчиків, бордюрокладачів, деревообрізачів, гідропаркопідпалювачів, спамопоклейщиків і т.д в нашому місті. Тільки десяток очей і рук від громадськості спонукатиме владу виконувати власні ж рішення якісно і економно.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети