Здолбунівські “нашоукраїнці” масово покинули партію

У неділю, 17 листопада, відбулася конференція Здолбунівської районної організації «Наша Україна», за результатами якої з партії вийшли фактично усі, хто її створював та протягом багатьох років розбудовував. Конференція прийняла резолюцію, в якій, з-поміж іншого, говориться:

«Ситуація, яка склалася в “Нашій Україні” протягом останніх років, не дозволяє нам залишатися в цій партії. Внутрішньопартійні конфлікти, боротьба за партійну булаву, участь у останніх виборах на стороні теперішньої влади знищили політичну силу, яка народилася на Майдані в час, коли нами пишався увесь світ. Саме тому ми приймаємо рішення вийти з лав політичної партії «Наша Україна» – сили, яка мала колосальний шанс змінити країну та яка втратила цей шанс».

Як повідомляє голова Здолбунівської «Нашої України», заступник голови обласної організації партії Любомир Кінах, Статут «НУ» не дозволяє районній організації саморозпуститися. Рішення про розпуск може прийняти лише обласна організація. Тому члени Здолбунівської «Нашої України» прийняли на конференції рішення просто вийти з партії.

«Починаючи з листопада 2008 року, коли партію почало лихоманити, ми неодноразово зверталися до її керівництва, в тому числі й київського, роз’яснити, що відбувається. Ми запрошували до себе, напрошувалися в гості до них, але нас не хотіли бачити та чути. Всі були зайняті боротьбою за партійну булаву. У 2012 році, коли ми поїхали до Києва на Мовний Майдан, нам у центральному офісі партії сказали, що Здолбунівська районна організація – єдина в Україні, яка ще лишилася та працює. А потім партія взяла участь у виборах фактично на стороні Партії Регіонів. Сьогодні все йде до того, що й у 2015 році «Наша Україна» працюватиме на Януковича. Хочуть – будь ласка, але без нас…», – сказав Кінах.

Також голова Здолбунівської «Нашої України» додав, що рішення, прийняте на конференції, не означає, що команда, яка збиралася протягом багатьох років, розбіжиться «хто-куди». “Ми вирішили, що маємо й надалі лишатися разом, тому що у нас справді сильна команда. Попереду багато заходів та акцій, які потрібно організувати та провести. А результат буде лише тоді, коли працюватиме кожен член нашої команди,” – підкреслив Кінах.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети