Здолбунівські мітингувальники змусили керівників РДА написати заяви на звільнення

vidstavka_1Мирний пікет у Здолбунові розпочався о 10 ранку. За лічені хвилини сотні здолбунівчан підтягнулись до приміщення Здолбунівської РДА, щоб записатись на прийом до голови РДА В.Шуля. Проте його не виявилось на місці, а секретар із приймальні не захотіла реєструвати людей, що прийшли на прийом. Натомість мітингувальники швидко зорієнтувались і віднайшли на 4-му поверсі двох заступників голови РДА Михайла Корилкевича та Олександра Федорука.piket (2) piket (3) piket (4)

Саме їх годину піддавали обструкції і вимагали щоб вони написали заяви на звільнення. Особливо дісталось гуманітарному заступнику О.Федоруку. Звертаючись до нього відвідувачі приміщення РДА не підбирали слів.

За годину заступники у своїх виступах засудили режим, який вбиває мирних громадян своєї країни і написали заяви на звільнення, які один із мітингарів поніс реєструвати в приймальню.piket (6) zdolbrda_piket (2) zdolbrda_piket (3) piket (1)

Наразі всі спустились в залу засідань районної ради обговорити подальший план дій на Здолбунівщині та пошуку голови РДА, якому буде запропонована така сама процедура. Відхрещення від режиму і написання заяви.

В акції приймає участь близько 500 чоловік. Вона носить мирний характер. Пікетчиків супроводжують працівники міліції, які слідкують за громадським порядком.

На вимогу відвідувачів О.Федорук таки дав вказівку зареєструвати на колективний прийом 500 громадян і не встиг дати ще одне розпорядження, яке вимагали від нього, а саме оголосити завтра на Здолбунівщині день жалоби за загиблими у подіях на Грушевського в м.Києві.

Дуже розхвилював О.Федорука малюнок, переданий йому особисто, але як представнику діючої влади.vidstavka_2

Мітингувальники вимагали присутності і самого В.Шуля, але ні на дзвінки з телефонів депутатів районної ради ні заступників голови РДА В.Шуль так і не відповів.

Із зали засідань присутніх випустили лише тоді, коли вони віддали написані власноруч заяви на звільнення.zdolbrda_piket (5) zdolbrda_piket (4) zdolbrda_piket (10) zdolbrda_piket (8) zdolbrda_piket (9) zdolbrda_piket (7)

Свою участь Михайло Данилович сприйняв холоднокровно, а ось Олександр Васильович розхвилювався не на жарт. Не всі бажаючі змогли вміститись в залі засідань на 4-му поверсі, тому дехто весь час мерзнув на вулиці, але потім всі змогли зайти до великої зали засідань райради. Тривають пошуки голови РДА, щоб завізував заяви своїх заступників та склав власні повноваження.

Тим часом у Львові мітингувальники захопили Львівську ОДА.

zdolbrda_piket (6) zdolbrda_piket (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети