Здолбунівські міліціонери просять про сприяння

З метою вжиття додаткових заходів щодо забезпечення охорони громадського порядку і безпеки на вулицях та інших громадських місцях на дільницях обслуговування, розкриття злочинів та припинення правопорушень, протидії незаконному розповсюдженню, зброї,  боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів та припинення неконтрольованого розповсюдження вогнепальної зброї з  01.10.2014року по 31.10.2014 року в ЛВ на ст. Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці проводиться місячник добровільної здачі зброї.

В зв’язку з вищевикладеним, просимо громадян та керівників підприємств та організацій на залізничному транспорті сприяти транспортним ОВС в організації дотримання правопорядку та розкриттю злочинів і правопорушень на залізничному транспорті, пов’язаних з зброєю, боєприпасами та вибуховими матеріалами а також добровільній здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів з звільненням від кримінальної відповідальності.

За  отриманням  додаткової  інформації  та  консультації, просимо звертатись в відділ міліції громадської безпеки за адресою:   Рівненська  обл.  м.Здолбунів  вул.  І. Гончара 40,  ЛВ на ст.Здолбунів 1-й поверх каб. №-8.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: (8036-52) 94-51-69  або  94-41-02.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети